2. Черна гора отзиви за хотели
  3. Черна гора отзиви за хотели
Montenegro Coast Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• J & P Apartments Orahovac Оценка от отзивите: 10

„Спокойно място с великолепна гледка. Приветливи, чисти и удобни стаи.“

• Apartments Novo Mulo Оценка от отзивите: 9

„Изключително живописно и красиво местоположение. Страхотна панорама. Тишина и спокойствие. Прекрасен частен плаж със шезлонги. Двуместно кану на разположение, което много ни зарадва. Барбекю което използвахме.“

• Apartment Raskovic II Оценка от отзивите: 4

„Единственото, което ми хареса е гледката.“

• Apartments Marilu Оценка от отзивите: 10

„Апартамент на самият залив на красивия Котор. Чист и уютен апартамент. Осигурено място паркиране. Домакина е много гостоприемен .Благодарим за гостоприемството. Поздрави от България .“

• Marinero Apartments Оценка от отзивите: 10

„Посетихме мястото за една вечер, но останахме много доволни. Апартамента е голям и широк, има всичко необходимо. Беше чисто и приятно. Има свободно място за паркиране. На пешеходно разстояние от Стария град на Котор, стига се за 10-15 минути. В непосредствена близост има супермаркет.“

• Villa Ivan Оценка от отзивите: 10

„Добра локация, има всичко необходимо във вилата, любезен домакин.“

• Mystras Apartments Оценка от отзивите: 10

„Местоположението - на 15 мин. пеша от стария град и забележителностите на Котор. Близостта до морето. Има осигурено парко място. Апартаментът беше голям с всичко необходимо.“

• Days Inn Apartments Оценка от отзивите: 8

„Гледката беше прекрасна, собственикът ни посрещна много мило и беше любезен. Леглата бяха удобни.“

• Baron Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен малък хотел с удобна локация и парко място. Изключително чисто. Много любезен и усмихнат персонал. Препоръчаха ни място за вечеря и останахме много доволни. Бих резервирала отново, ако пак посетя Будва.“

• BMB Apartments Kotor Оценка от отзивите: 10

„Влюбихме се в този апартамент! Много голям, чист и модерно обзаведен със всичко необходимо. Локацията е перфектна. А нашата домакиня Владана беше изключително любезна и услужлива. Препоръчвам да отседнете там. Ние бихме го направили с удоволствие!“

30-те най-добри ваканционни имота в Montenegro Coast

въз основа на 280 809 отзива за ваканционни имоти на Booking.com