2. Comentarii despre hoteluri în Muntenegru
  3. Comentarii despre hoteluri în Muntenegru
Coasta Muntenegru Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Joković Accommodation Scor din comentarii: 9

„Ospitalitatea gazdelor, curățenia, facilități de toate felurile, poziția fata de oraș, plaje, magazine și restaurante”

• J & P Apartments Orahovac Scor din comentarii: 10

„Peisajul din spatele și din fata locației”

• Apartments Marković Scor din comentarii: 8

„Locația superba, priveliște minunata”

• Gemma di Cattaro Apartments Scor din comentarii: 7

„Locatia a fost una excelenta si privelistea din apartamentul nostru a fost uimitoare. Destul de aproape de Kotor.”

• „Gazda a fost extrem de amabila, prietenoasa și a răspuns prompt la orice întrebare am avut. Interacțiune foarte buna. Am primit toate informațiile necesare rapid.”

• Apartments Jovana Scor din comentarii: 9

„O pensiune ca o oaza intre multe construcții noi, fără lux, dar confortabilă; gazda Miodrag excelenta;”

• Apartments Menuet Scor din comentarii: 10

„Este un apartament mare, curat, confortabil, dotat cu tot ce ai nevoie intr-o casa. Dormitor cu pat mare, confortabil cu TV, AC si dresing. Living mare cu TV, AC, canapea mare si masa cu scaune. Bucatarie cu fierbator, plita electrica cu cuptor si ustensile de bucatarie. Baie mare cu dus. Prosoapele au fost schimbate zilnic. Curatenia s-a facut zilnic. Are balcon mare cu masa si scaune. Cazarea dispune si de parcare, la subsol, de unde se ajunge foarte usor cu liftul. Este situat aproape de mare la 3 minute, iar in orasul vechi ajungi cam in 15 minute de mers pe jos.”

• Darin Scor din comentarii: 10

„Proprietarul foarte amabil”

• Al Mare Scor din comentarii: 7

„Zona piscinei frumos ingrijita. Catelul foarte dragut. Check in si out facute online pe whatsapp.”

• Brand new studio with panorama view Scor din comentarii: 10

„peisajul sublim”