2. Румъния отзиви за хотели
Муреш Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Pensiunea Hera Оценка от отзивите: 10

„Местоположение. Тихо, уютно. чисто“

• Casa Adalmo Оценка от отзивите: 9

„Много чисто и уютно. Госпоприемни домакини, с чувсто за хумор и прекрасно отношение. Добър интернет и на пешеходно разстояние до забележителностите. Отново бих отседнала на това място.“

• Casa Savri Оценка от отзивите: 10

„Чудесен хотел, създаден с вкус и внимание към всеки детайл. Персоналът е прекрасен, а закуската има всичко, което и най- взискателният клиент би могъл да желае. На метри от центъра, на 50 м.от паркинг. Бихме препоръчали на всеки,който ще отседне в Сигишоара.“

• San Gennaro Оценка от отзивите: 8

„Бяхме в апартамент,който беше доста голям . Стаите бяха чисти. Локацията му е близо до централната част. Намира се на главния път за Брашов. Имаше къде да оставим колата. На закуска имаше доста неща и персонала беше любезен. Имаха и безкофеиново кафе,което е рядкост. Едно от местата на което имаше комарници на прозорците.“

• B&B Home Оценка от отзивите: 10

„Много приятна и уютна вила. Бяхме във фамилен суит и останахме много доволни. Много е чисто, чаршафите и кърпите миришат много хубаво, банята е голяма, креватите са много удобни. Обзавеждането е разкошно, със стил и цветовете са съчетани. Има много хубава градина и двор. На 20-тина минути пеша е от главния площад и забележителностите. Има всичко необходимо за приятен престой. Ще го препоръчам на приятели.“

• Panorama Guesthouse Оценка от отзивите: 10

„Чисто като сълза, свещички и покривчици из къщата. Има страхотна гледка към града.“

• Casa Adalmo Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше супер, бяхме приятно изненадани от огромната гради 🍀🌞“

• Pensiunea Venetia Sighisoara Оценка от отзивите: 7

„Големи стаи, хубава баня, чисто“

• Casa Lia Оценка от отзивите: 10

„Невероятен град, прекрасна къща и много мил собственик. Посрещна ни с кафе, безалкохолни напитки и сладки. Предложи ни по-голяма стая от тази, която бяхме резервирали, на същата цена. Плащането е възможно и с карта. Имахме на разположение всичко, което ни е необходимо за приятен престой. В самото сърце на Стария град и забележителностите. Поръчахме си и домашна закуска, която беше много вкусна. С удоволствие бихме се върнали отново в Casa Lia и Сигишоара.“

30 -те най-добри Bed and Breakfast и гостоприемници в Муреш

въз основа на 52 165 отзива за Bed and Breakfast и гостоприемници Booking.com