2. Италия отзиви за хотели
  3. Италия отзиви за хотели
Murgia Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Trullo Grecla with pool and parking Оценка от отзивите: 10

„Тишина, спокойствие, красота. Малко са думите , с които мога да го опиша. Много ни хареса атмосферата. Чувстваш се като у дома си. Много ми хареса двора. Много добре озеленен и поддържан. Много топло посрещане. Благодаря за указанията.“

• Vicolo 107 Оценка от отзивите: 10

„Много любезен домакин. Намира се в самия център до замъка. Може да се паркира в непосредствена близост до апартамента. Апартаментът е много добре обзаведен, чист, с всичко необходимо в него. В близост има ресторанти и кафене предлагащо закуски.“

• Charming Trulli Оценка от отзивите: 10

„Страхотно място. Блести от чистота. Удобно местоположение. Жената на рецепция беше много любезна. Настаняването е на рецепция, която е точно до Труло Соврано, а ние спахме буквално на 3 крачки от там. На 7-8 минути от гарата и от центъра. Самото труло вътре беше супер, имаше и тераса отзад.“

• SUITE 1 Оценка от отзивите: 10

„Страхотен и чист апартамент! Домакинът е много любезен и отзивчив. Бихме се върнали отново.“

• Trulli Resort Grassi Оценка от отзивите: 10

„Всичко е уникално.Изключително сме доволни!“

• La Dimora nel Borgo Оценка от отзивите: 10

„Чудесно разположение в историческия център на Локоратондо, същевременно на тихо и спокойно място. 💯 Хазяите бяха изключително любезни, бяха оставили комплимент в стаята за закуска, както и аперитиви и бутилка розе. Насочиха ни къде да хапнем, откъде да си купим билети за автобус, какво да разгледаме. Всичко беше изпипано до най-малкия детайл и нищо не ни липсваше. Даже съжалихме, че не останахме повече време. Кухнята беше доста добре оборудвана, а на сутринта пихме чай и кафе, също предоставени от любезните хазяйни. Благодарим за всичко! 🩷“

• B&B Panaro Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно място, много чисто и уютно. собствениците са много мили и любезни хора.“

• Villa Martino Оценка от отзивите: 10

„Има всички удобства, просторно и приятно, извън шума на града. Благодаря на Нинета, Джино и Диего за топлото отношение!“

• [Shiny House] Elegant apartment in the city center Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше чудесно. Собственичката беше много любезна. Доста чисто. Имаше и всичко необходимо за един приятен престой. Локацията е чудесна,близо до центъра.“

• Ostuni Guest House Оценка от отзивите: 10

„Много близо до центъра. Много чисто, просторно и уютно. Има всичко необходимо, дори кафе. Страхотна тераса. Пауло е изключително отзивчив. Има стръмни стъпала.“

30-те най-добри ваканционни имота в Murgia

въз основа на 141 332 отзива за ваканционни имоти на Booking.com