Νάξος Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Perla Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Απλό πρωινό με ότι ακριβώς χρειάζεται ο οργανισμός για να ξεκινήσει η μέρα.»

• Infinity Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ήταν όλα υπέροχα! Δεν είχαμε κανένα παράπονο με την παρέα μου ! Το προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο σε ότι χρειαστούμε!»

• Studios Alsos Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το κατάλυμα ήταν φανταστικό από κάθε άποψη, όμορφο και πεντακάθαρο δωμάτιο, όλα ήταν καινούρια και πολύ προσεγμένα, ωραίο κτήριο και σε καλό μέρος, περίπου 10 λεπτά από το λιμάνι με τα πόδια. Το προσωπικό εξαιρετικό, πολύ φιλικό και εξυπηρετικό, όλα ήταν άψογα καθόλη τη διάρκεια της διαμονής μας. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!»

• Naxos Village hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ωραία τοποθεσία πολύ προσεγμένο και καθαρό κατάλυμα.»

• Hippocampus Studios 2' walk from the sea Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ευχάριστη έκπληξη η διαμονή μας στη μουτσουνα και στο στούντιο ippocampus.ολα ήταν υπέροχα το δωμάτιο άνετο και πολύ καθαρό.πολυ κοντά στη θάλασσα.απεναντι ακριβώς από το δωμάτιο υπάρχει ένα μίνι μάρκετ πολύ καλά εξοπλισμενο.ευχαριστουμε πολύ.»

• Sunday Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ευχάριστη διαμονή, σε ένα άνετο και πεντακάθαρο δωμάτιο! Μπαλκόνι καταπληκτικό με μεγάλο ξύλινο τραπέζι και καρέκλες. Η οικοδέσποινα πολύ συμπαθής και φιλόξενη. Να μας φιλέψει με καλούδια που φτιάχνει η ίδια, αλλά και να μας προσφέρει φρέσκα χωριάτικα κόκκινα αυγά (καθώς πήγαμε το Πάσχα). Μαζί με το γιο της πάντα εκεί σε οτιδήποτε χρειαστούμε.»

• Arch Chora Home Βαθμολογία σχολίων: 9

«Εκπληκτικό διαμερισμα με φοβερη προσοχή στη λεπτομέρεια! είχε καθετι που μπορούσες να χρειαστείς για μικρή ή μεγαλη παραμονή. Τα κρεββατια πολύ πολύ άνετα (πλην ενός μικρού κρεββατιού στο χώριο της κουζίνασ, το οποίο δυστυχώς είναι σκλήρο και κάπως άβολο :( Εμείς ως 4μελής οικογενεια το χρησιμοποιήσαμε ,οπότε δεν προσέφερε τον τέλειο ύπνο -στον ατυχο μπαμπά της οικογενειας- όπως τα αλλα. Η τοποθεσία ήταν ιδανική, μέσα στη χώρα, και πολύ κοντά σε όλα. Υπήρχε μία φανταστική αυλή την οποία είχαμε σε αποκλειστική χρήση και που απολαύσαμε πραγματικά. Επαιζαν εκεί τα παιδιά μας με ασφάλεια (ιδανικά θα θέλαμε να μπορούμε να κλειδώσουμε την εξωτερική πόρτα) και με την παρέα μας, αφού έχει έναν πολύ όμορφο χώρο καθιστικού εξωτερικά. Επίσης, μας επέτρεψαν να κάνουμε late check out κατόπιν αιτήματος, κατι που μας διευκόλυνε παρα πολύ, και τους ευχαριστούμε.»

• Naxian Garden of Senses Βαθμολογία σχολίων: 10

«Φιλοξενία και ζεστασιά, έξω απο κλισέ και στερεότυπα! Ευχαριστούμε πολύ!»

• Izabella's House Naxos Βαθμολογία σχολίων: 10

«Απολαύσαμε μια εξαιρετική διαμονή σε αυτό το σπίτι λίγα λεπτά μακριά από την πόλη της Νάξου. Το μέρος που βρίσκεται το κατάλυμα είναι ένα μικρό όμορφο και γραφικό χωριό με φιλικούς κατοίκους .Το κατάλυμα  ήταν ακριβώς αυτό που χρειαζόμασταν ένας ειρηνικός και ήρεμος χώρος που μας επέτρεπε να ξεφύγουμε από την καθημερινή φασαρία. Κατά την άφιξη μας μας περίμενε μια ευχάριστη έκπληξη, ένα μπουκάλι λευκό κρασί! Οι οικοδεσπότες  ήταν πάντα διαθέσιμοι για οποιαδήποτε ερώτηση ή πληροφορία. Το σπίτι ήταν ευρύχωρο και άνετο προσφέροντας μας μια αίσθηση οικειότητας από την πρώτη στιγμή. Και το καλύτερο από όλα, η τιμή ήταν λογική , χωρίς να θυσιάζεται η ποιότητα ή η άνεση. Στην περιοχή υπήρχε πάντα διαθέσιμο parking για το αυτοκίνητο μας. Ο χώρος, τα σεντόνια και οι πετσέτες ήταν πεντακάθαρα! Συνολικά, μια εξαιρετική επιλογή για τους ταξιδιώτες που αναζητούν μια ήρεμη και ευχάριστη διαμονή στη Νάξο. 🥇»

• Ninemia Naxos Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ξετρελαθηκαμε με το υδρομασάζ αλλά και με την απίστευτη ευγένεια και εξυπηρέτηση του Μιχάλη!»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Νάξος

βάσει 63.486 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com