Νάξος Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Golden Sun Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Να ξεκινήσουμε από την κοπέλα (δυστυχώς δεν ρώτησα το ονομα της) στην υποδοχή, ήταν ευγενέστατη κ πρόθυμη να σου απαντήσει όλες τις ερωτήσεις! Το ξενοδοχείο έχει υπέροχη θέα ,σούπερ στρώμα κ μαξιλάρια για να έχεις ένα ξεκούραστο ύπνο! Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο! Στο πρωινό ήταν ένα ακόμα ευγενέστατο παλικάρι όπου μας εξυπηρέτησε με χαμόγελο κ το πρωινό του ξενοδοχείου ικανοποιητικό! Το εχω προτείνει ήδη σε φίλους μου κ σίγουρα θα το ξανα προτιμήσουμε!»

• Sweet Home Naxos Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη!Το κατάλυμα πολύ άνετο,καθαρό και καλόγουστο.»

• Tesoro - Elegant escapes Βαθμολογία σχολίων: 10

«KAINOYPΓIEΣ ΣOYITEΣ ME ΠAPKINΓK KAI APKETEΣ ANEΣEIΣ, AKPIBΩΣ ΣTO KENTPO THΣ ΠOΛHΣ. AΨOΓO ΠPOΣΩΠIKO KAI TEΛEIA EΞYΠHPETHΣH!»

• Ormos Holiday Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο ήταν πάρα πολύ κοντά στην Χώρα της Νάξου μόλις 5 λεπτά με τα πόδια . Ήταν πεντακάθαρο και ο ιδιοκτήτης πολύ φιλόξενος και εξυπηρετικός. Οτιδήποτε και να χρειαστήκαμε μας βοήθησε .»

• Summer Dream 1 Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ευχαριστώ από καρδιάς την κα Ιωάννα και τον Μανόλη για την όμορφη φιλοξενία! :)»

• Depis apartments & suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η φιλοξενία ήταν υπέροχη!!»

• Naxian City Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το συγκεκριμένο κατάλυμα είχε θετικά σχόλια που ευτυχώς ανταποκρινόταν στην πραγματικότητα. Οι ιδιοκτήτες είναι υπέροχοι, ευγενικοί, πρόσχαροι να εξυπηρετήσουν και να βοηθήσουν τη διαμονή μου. Το σπίτι είναι όπως στις φωτογραφίες, πολύ καλό στρώμα και μαξιλάρια. Ήταν πάντα καθαρό και στο μπάνιο είχα ότι χρειάζεται κανείς από σαμπουάν, σαπούνια, πετσέτες όλα αυτά τα επιπλέον δηλαδή που δυσκολεύουν την βαλίτσα και δεν κλείνει στο τέλος.Plus: έχει ωραία βεράντα με θέα το λιμάνι που μπορείς να καθήσεις άνετα να απολαύσεις τον πρωινό καφέ σου! 2ο plus σε δέκα λεπτά είσαι παραλία με τα πόδια!»

• Heavenly Suites & Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο ήταν πολύ μεγάλο και άνετο. Η διακόσμηση ήταν πολύ όμορφη και η απόσταση από το κέντρο ήταν ελάχιστη με τα πόδια.»

• Depis Place and Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η καθαριότητα, η ευγενία του προσωπικού και η τιμή»

• Lefkes Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν άψογα το προτείνουμε ανεπιφύλακτα !!!»