2. Comentarii despre hoteluri în SUA
  3. Comentarii despre hoteluri în SUA
New York Metropolitan area Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Rochester's Place Scor din comentarii: 9

„Locație usor accesibila,aproape de metrou.Strada liniștită,fără persoane care sa creeze probleme.Proprietarii au fost foarte amabili și mereu gata sa ajute.Este prima oară când stau in casa unor afro-americani și mi-a placut amabilitatea,discretia si grija cu care ne-au tratat.”

• „Proprietatea a întrunit toate nevoile noastre, a dispus de utilitățile necesare și a creat o atmosfera intimă și in același timp familiara. Locația este foarte aproape de liniile principale de metrou. Proprietarul foarte amabil și permanent disponibil pentru orice nevoie.”

• Chelsea Inn Scor din comentarii: 10

„Locație frumoasă,foarte bine situata,la 30 minute în plimbare de Times Square,camera foarte curata,prosoape ,lenjerie de pat curate,fierbător de cafea,microunde,geam,vedere la stradă. Personalextrem de amabil,Elaine dimineața și Wilma după amiază au fost foarte amabile și ne întrebau când ne vedeam în recepție dacă e totul ok.Compania cu care am zburat ne au cerut printarea biletelor și Elaine era dimineața ne a ajutat.Totodata ne a păstrat bagajele pana la 18 h.O experienta frumoasă. Recomand cu încredere!”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din New York Metropolitan area

pe baza a 21.060 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com