2. Austria – opinie o hotelach
  3. Lower Austria – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Lower Austria Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo mili Państwo, Gasthaus bardzo dobry. Ciepło, przytulnie, cisza i spokój, bardzo dobre jedzenie. Doskonały pobyt. Polecam!”

• „piękne gospodarstwo, przyjaźnie zagospodarowany i dostępny ogród, bardzo dobre śniadania, pyszne wino”

• „Self-Check-in-Hotel powoduje, że można się zameldować nawet w środku nocy ale wtedy płatność tylko kartą. Blisko do ścieżki rowerowej.”

• „Pięknie położony, blisko komunikacji publicznej, serdeczne przyjęcie i opieka właścicieli, bardzo czysto, funkcjonalne i miło urządzone wnętrza, urokliwa okolica świetna do wędrówek wzdłuż Dunaju wśród wzgórz i winnic, polecam.”

• „Bardzo miła, przyjazna i pomocna obsługa. Pobliska restauracja oferuje smaczne posiłki w rozsądnych cenach.”

• „Miła obsługa, możliwość zakupu dobrego wina w przydomowej piwniczce winnej. Piękny widok z okna na winnice.”

• „Pokój czysty, bardzo dobre śniadania, duży wybór na stole szwedzkim, omlet lub jajecznica dodatkowo serwowana przez obsługę.”

• Pension Hendling Ocena: 10

„Miła obsługa, czystość, zaspokojenie wszelkich potrzeb. Cudowne śniadanie.”

• Gasthof Pichler Ocena: 10

„Super miejsce na drodze na południe Europy Austriacki klimat super jedzenie w restauracji W pobliżu szlaki na fajne spacery Polecam miejsce godne uwagi”

• „Położenie w cichej wiosce z parkiem i rzeczką, pizzeria na miejscu. Sympatyczna atmosfera.”