2. Франция отзиви за хотели
  3. Normandy отзиви за хотели
Normandy Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel de la Plage Оценка от отзивите: 8

„Разположението“

• Hôtel les 13 Assiettes Оценка от отзивите: 9

„Всичко“

• Hôtel de France Оценка от отзивите: 9

„Хотелът е много добре поддържан. Ресторантът също - подготвят вкусна и традиционна за района храна. Получихме много внимание. Всичко е чудесно, но когато правите резервация може да помолите за настаняване на по-нисък етаж в случай, че имате проблем с изкачването по стълби“

• Logis Hôtel et Restaurant La Tour Brette Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше на ниво.И хотела и ресторанта и персонала,всичко беше чудесно.“

• „Малко хотелче в центъра на Le Havre. Приятни и усмихнати служители. Закуската беше задоволителна. (бяхме с нашето куче ,чухуахуа, разрешиха ни да го вземем на закуска, което за нас беше супер). Стаята беше приятна и чиста. Има асансьор което много улеснява пренасянето на багаж. Може да ползвате платен подземен паркинг в близост или да паркирате в зелена или оранжева зона на улицата (ако намерите свободно място) В близост има някой магазини, пекарна, различни ресторантчета за бързо хранене. На неколкостотин метра се намира търговски център Les Docks (има всичко). В близост има градски транспорт, но доста неща са достъпни и с по продължителна разходка.“

• La Cremaillere Оценка от отзивите: 7

„Градината. Храната в ресторанта за вечеря.“

30-те най-добри хотела в Normandy

въз основа на 621 047 отзива за хотели на Booking.com