2. Comentarii despre hoteluri în Slovenia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Notranjska
Notranjska Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• „Cina și micul dejun sunt foarte delicioase, zonă foarte frumoasă și liniștită,iar proprietarii sunt foarte amabili. Abia așteptăm să revenim. Nota 10 + 😊”

• Smrekarjeva Domačija Scor din comentarii: 10

„O locatie foarte potrivita pentru familii cu copii. Camere mari si comfortabile cu o baie grozava cu dotari foarte bune. Curatenie atat la interior cat si in exterior. Mic dejun contra cost foarte bun.”

• Prestranek Castle Estate Scor din comentarii: 1

„Nimic”

• Linden Garden Apartment Scor din comentarii: 10

„Locația amplasată într-o zonă liniștită cu multă natură împrejur, apartamentul complet utilat și foarte curat, intimitatea.”

• Apartma Vila Zigmund Scor din comentarii: 10

„Totul impecabil !”

• Pension Na Meji Scor din comentarii: 10

„Așezată într-o zonă verde și liniștită, locația oferă facilități extraordinare. Totul a fost curat.”

• Apartments Leni Scor din comentarii: 10

„Trambulina. Aproape de pesterile Skocjan, Postojna si Krizna.”

• Apartma Azurre Scor din comentarii: 10

„Locatie curata, gazda amabila, aproape de pestera.”

• Smrekarjeva Domačija Scor din comentarii: 10

„Am avut un apartament pe cat de simplu pe atât de elegant si foarte curat.Locatia e situatia într-un loc frumos.Am luat cina acolo.si a fost foarte delicioasă.Recomand locația cu mare drag.Cred ca cel mai mare plus al locației sunt gazdele care sunt niste oamenii minunați.Nota 10 cu felicitări. Cand vom mai veni Slovenia sigur vom reveni aici.”

• Guest House ANA.k Scor din comentarii: 7

„Gazdele foarte amabile si atente - ne-au asteptat cu camera incalzita (era o zi ploioasa si foarte rece).”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Notranjska

pe baza a 7.426 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com