2. SI - komentarji o hotelih
  3. Notranjska - komentarji o počitniških nastanitvah
Notranjska Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• Apartment Jezerka Ocena: 10

“Urejenost, opremljenost apartmaja, bližina Cerkniškega jezera. Gostitelja sta zelo prijazna, ustrežljiva. Se še vrnemo.”

• Odisey Ocena: 9

“Blizu centra, miren okoliš, blizu je tudi trgovina.”

• “Nastanitev je sredi narave, travnikov in v popolnem miru. Sobe so velike, čiste, postelje zelo udobne. Hrana, ki je postrežena tukaj je izredno okusna in pridelana iz domačih sestavin. Obroki so veliki. Osebje je prijazno, srčno in ustrežljivo. Prijazno tudi do kužkov. Odlična nastanitev, če potrebujete odklop od vsakdanjega hitrega ritma in stresa.”

• “Izjemna izkušnja. Ne gre le za bivanje, gre za doživetje. Lastnika izjemno prijazna in predana svojemu poslanstvu.”

• Pension Na Meji Ocena: 10

“Možnost ogledov v okolici - muzeji, naravne znamenitosti .”

• Deno Ocena: 9

“Prjazno naju je gostiteljica sprejela razkazala namestitev ,motorno kolo sva parkirala pod nastršek pred vhod v čist in lep app,lepa mirna lokacija tako da priporočava! Franc&Mojca Železnikli”

• Apartma Azurre Ocena: 10

“Apartma je zelo čist in urejen, lastnik prijazen. Priporočam”

• “Vse je več kot odlično! Sobe, narava, osebje.. Počutiš se kot doma 😊”

• ADORI Ocena: 10

“Lokacija je malo odmaknjena od Ilirsre Bistrice (cca 10 minut), kjer smo bili na kolesarski tekmi. V predverju je dovolj prostora, da se shrani kolo ali dva. Apartma je zelo lepo opremljen v starinskem stilu, vse je dobro premišljeno. Super zakonska postelja in dodatna postelja, mehka posteljnina, wifi, EON TV, prostorna kopalnica. V kopalnici je tudi fen, kar nam je prišlo prav. Lahko prespijo tudi 4 osebe, saj je prostor še na kavču :-) Hladilnik ima tudi eno poličko zamrzovalnika, kar nam je prišlo prav za zamrzovanje "pingotov". Za kuhanje je samo ena enota, tako, da se lahko skuha ali pogreje kaka juhica, in lahko bi bila še kaka enota zraven. Zunaj velika terasa, ki ima vse pripravljeno za peko na žaru, vse je tam, vendar mi tega nismo uporabili... Zelo čisto in urejeno, verjetno en boljših apartmajev v okolici!”

• “Lokacija, prijaznost in gostoljubnost osebja.”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Notranjska

na podlagi 7.426 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com