2. Indonezja – opinie o hotelach
  3. East Nusa Tenggara – opinie o hotelach
East Nusa Tenggara Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „z hotelu byliśmy bardzo zadowoleni, świetna lokalizacja, z pokoju fajny widok na port”

• „Położony przy głównej ulicy, naprzeciwko portu. Obok mnóstwo restauracji, kawiarni, lodziarni i biur podróży. Z pobliskiej restauracji muzyka na żywo do późnej nocy (może komuś przeszkadzać). Śniadanie (od 7:30) na rooftop, wybierane z karty, płatne na miejscu, około 60k IDR/osobę. Z tarasu piękny widok na miasto, port i pobliskie wysepki, na tarasie też malutki basen. Taxi z/na lotnisko ma stałą cenę wynoszącą 70k IDR, mototaxi z aplikacji Grab 15-20k IDR.”

• „Hotel znajduje się w centrum Labuan Bajo, przy ruchliwej ulicy. Mimo to, nie było głośno albo byliśmy tak zmęczeni, że nam nie przeszkadzał hałas z ulicy. Pokoje są różnej wielkości, zależy od standardu. Nasz był duży, dzieci miały dość ciasny ale na jedną noc wystarczył. Obiekt jest chyba dość nowy, czysty, wygodny. Łóżka ogromne, super wygodne. Na dole znajduje się kawiarnia z przepyszną kawą, można tam kupić sobie śniadanie. Na piętrze jest taras gdzie można wieczorem usiąść i obserwować życie miasta.”

• Tarsan Homestay Ocena: 6

„Wygodne łóżko. Niska cena.”

• LCR HOTEL Ocena: 10

„Bardzo czysto, piękny pokój i przemiła obsługa. Mieliśmy równie opcję darmowego transferu na lotnisko. Śniadanie typowo lokalne, ale pyszne. W pokoju kawa i herbata. Chciałabym trafiać częściej w takie miejsca :)”

• Blue Ocean Hotel Ocena: 10

„Tak miłej obsługi nie spotkałem jeszcze nigdzie wcześniej. Troszczyli się o nas jak w ekskluzywnym hotelu chociaż cocker był w śmiesznie niskiej cenie. Pokój wygodny, śniadanie bardzo smaczne i w dodatku z pięknym widokiem. Lokalizacja tuż przy porcie. Blisko sklepy i restauracje.”

• „Wygodne łóżka, czysto w pokoju. Lokalizacja bardzo dobra, blisko do lotniska - poszliśmy piechotą. Na miejscu jest restauracja, do centrum również blisko. Hotel nie ma windy, a pięter jest dość sporo, dla nas to nie problem - ale może komuś przeszkadzać.”

• Menjaga Bay Ocena: 9

„Piękne widoki Smaczne jedzenie Miły personel Dbanie o czystość”

• Flamingo Ceria Ocena: 9

„Całkiem nowy hotel..Bardzo czysto. Przyjazny personel.”

• „Hotel jest prowadzony przez dwie panie Holenderki, także widać europejski standard czystości (co oczywiście oceniamy na bardzo duży plus), jak również widać po śniadaniach (bardzo bogate sniadanie i do tego pierwszy raz w Azji dostalismy ser do tostow a nie tylko jajka). Pokoje są proste, schludne i zawierają potrzebne rzeczy, nie tylko stoliki i otwarte szafki na ubrania, ale rowniez wiatrak i klimatyzację. W pokoju znaleźliśmy po torebce herbaty i kawy, co znacząco umiliło nam przyjazd. Personel pomaga w zamówieniu jedzenia z dowozem na obiad (zarówno lokalnego, jak i europejskiego). Nie sposób nie wspomnieć o basenie na wzgórzu z cudownym widokiem na wodę.”