2. Njemačka: recenzije hotela
  3. Njemačka: recenzije hotela
Upper Franconia Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Quality Hotel Hof Prosječna ocjena: 10

„Izvrstan doručak. Lokacija mi je odgovarala.”

• Auszeit Das Hotel Himmelkron Prosječna ocjena: 1

„Rezervirali smo hotel preko Booking.com aplikacije za cijenu od 62.96€ sa ukljucenim svim troskovima . Hotelska recepcija nam je naplatila iznos od 69.95€ bez ikakvog objasnjenja. Takoder osoblje je jako bahato i nepoznaje niti jedan strani jezik .”

• KU Hotel by WMM Hotels Prosječna ocjena: 10

„Location”

• ibis Styles Coburg Prosječna ocjena: 10

„super lokacija”

• Hotel Strauss Prosječna ocjena: 9

„Soba je bila jako tiha, a doručak je odličan. Hotel ima u blizini vlastito parkiralište koje se ne plaća.”

• City Hotel Bamberg Prosječna ocjena: 9

„Odlična lokacija, blizu središta i rijeke. Postupak prijave je specifičan-uputstva smo dobili porukom, ali to daje dodatnu draž i zbližuje goste međusobno. Doručak je odličan, ali se plaća posebno- ne na recepciji, već u cafeu gdje se odvija (nekadapšnji trezor banke). Soba je prostrana, svijetla i funkcionalna, ugodna za borvak.”

• Hotel Hartl's Lindenmühle Prosječna ocjena: 9

„Doručak, lokacija”

• Vienna House Easy by Wyndham Coburg Prosječna ocjena: 10

„Osoblje jako ljubazno, 10/10, wifi odličan na svakom katu. Uredno, čisto, pospremljeno. Sobarice neće ulaziti ukoliko ste u sobi, uvijek se ispričaju ako krenu ulaziti pa primijete da nekoga ima. Konobari u kafiću vrlo pristupačni, otvoreni, komunikativni, potrudit će se da shvate što želite na bilo kojem jeziku. Dopustili su nam čak i da tople napitke (čaj, kavu) ponesemo gore u sobu i idući dan vratimo. Čista desetka i sve pohvale za hotel. ❤️✨”

• Frankenwald Chalets - Chalets Prosječna ocjena: 10

„Boravili smo 2 dana i svidjelo nam se sve.Fenomenalno”

• ibis Styles Bamberg Prosječna ocjena: 7

„Lokacija, osoblje”