2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Upper Franconia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Rheingold Ocena: 8

„Śniadanie b. dobre . Pomocny personel. Cichy czysty pokój, wygodne łózka.”

• „Bardzo miła obsługa, blisko autostrady, pyszne piwo z mega😋 bardzo przystępna cena noclegu i jedzenia”

• „Bardzo dobra lokalizacja blisko do Centrum i PKP 🙂”

• „Doskonałe miejsce na wypoczynek, śliczne miasteczko, piękna okolica,cisza i spokój. Bardzo przyjazny i pomocny w, czyste pokoje.”

• Hotel National Ocena: 10

„Jestem zadowolona z pobytu w Hotelu, dodatkowo super, że znajduje się blisko dworca pkp. Ponadto sam hotel jest zabytkowy , klimatyczny i jest super. Polecam.”

• „Hotel z restauracją jest najładniejszym obiektem w tym zwyczajnym miasteczku. Na recepcji mieliśmy przyjemność poznać samą Właścicielkę tego rodzinnego biznesu. Hotel zapewnia własny, strzeżony, niedrogi parking. Właściwie to nie warto wychodzić w Bayreuth poza ten hotel i restaurację.”

• „Bardzo pomocny i uśmiechnięty personel, od wejścia czuć było przyjazną atmosferę panującą w hotelu. Pokoje byłby czyste i dobrze zaopatrzone. Możliwość przyjazdu z psem to dodatkowy atut :-)!!. Dobre jedzenie w restauracji. Jakość vs do ceny rewelacja!!. Polecam :-).”

• „Obiekt jest w dogodnym miejscu Ma duze pokoje Wyposazenie bardzo dobre Sniadanie bogate i smaczne Personel bardzo mily i przyjazny”

• Bamberg Inn Ocena: 1

„Bliskość autostrady”