2. Německo hodnocení hotelů
  3. Německo hodnocení hotelů
Upper Palatinate Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• „Snídaně velmi dobré, výběr i kvalita.“

• Bischofshof Braustuben Průměrné hodnocení: 8

„Jedna noc na služební cestě, vše v pořádku, super personál. Posezení v pivní zahrádce pod lípami je v létě super zážitek. Blízko do centra Regensburgu, příjemná procházka historickým centrem a k řece, je to prakticky za rohem.“

• Zur Post Kümmersbruck Hotel & Tiny Houses Průměrné hodnocení: 9

„Umístění, okolí, parking, příjemný personál“

• Gästehaus Sporrer Průměrné hodnocení: 8

„Hezký objekt na kraji městečka, okolí krásně upravené, čisto všude, měli jsme podkrovní pokoj s balkonem a výhledem do zahrady a krajiny s perfektně vybavenou kuchyňkou, snídaně byla výborná. Na pokoji informace o možnostech v okolí. Celkově převažoval dobrý dojem, byl to příjemný pobyt.“

• the niu Sparrow Průměrné hodnocení: 9

„Určitě byl fajn bezkontaktní check-out, taktéž opravdu velký pokoj a rozmanitá snídaně. Rozhodně je skvělá poloha, hotel je 10 min pěšky od nádraží, od centra cca 15 až 20 min.“

• Parkhotel Cham Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně skvělá s velkým výběrem všeho, Hotel už má slávu nějaký rok za sebou, tak působí trochu vybydleným dojmem. Rodinný pokoj byl ale velmi prostorný s terasou. Koupena velká a světlá. Pravděpodobně tu dlouho nikdo nebydlel. Velmi ochotná slečna z recepce. Velmi vstřícně nám uschovala kola.“

• Hotel-von-Heyden Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně s perfektním výběrem, moc milá recepční, prostorný pokoj, možnost uschovat kola,“

• Ibis Styles Regensburg Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně formou švédského stolu byla výborná.“

• Premier Inn Regensburg City Centre Průměrné hodnocení: 9

„Pokoje prostorné a čisté. Za cenu naprosto vyhovující!“

• Mariandl am Berg Průměrné hodnocení: 10

„Nejlepší. Čisté pokoje. Chech out nikdo neřešil, byli jsme na pobytu kvůli práci a trosku jsme to nestíhali.“