2. Kanada – opinie o hotelach
  3. Ontario – opinie o hotelach
Ontario Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Możliwość zostawienia bagażu, duże pokoje, życzliwy personel. Blisko sklep spożywczy, w którym można zakupić posiłek na wynos. Bliskość komunikacji. 2 km od dworca głównego. Czystość w pokojach, pokoje klimatyzowane.”

• „stosunek ceny do jakości”

• „Wygodne łóżko, duży parking.”

• „Polecam, swietna lokalizacja”

• „Przede wszystkim lokalizacja..bardzo blisko wodospadów 300m, bezpłatny parking, basen, kawa i herbata dostępna nonstop.”

• „Pokój świeżo po remoncie ( remont hotelu trwa nadal) . Elegancko I czyściutko. Widok jest wprost oszałamiający. Przemiła obsługa. Wszystko było super.”

• „Hotel jest zadbany, elegancki, położony w dobrej lokalizacji blisko stacji metra i ogromnej bazy gastronomicznej. W okolicy znajdziecie fenomelną restaurację Fran's, w której zjecie naprawdę dobrze w rozsądnej cenie. Zakupy można zrobić w położonym nieopodal gigantycznym centrum handlowym. W sąsiedztwie znajdziecie także dobry szpital (choć nie myślimy o takich rzeczach...to czasem może okazać się cenne). Obsługa jest 10/10 - personel hotelu jest wręcz nienaganny. Hotelowa restauracja oferuje pyszne, duże śniadanie. Minusem jest jednak fakt, że nie możesz bezpłatnie otrzymać drugiej kawy czy herbaty, za każdą rzecz dopłacasz. Nie ma jednak szwedzkiego stołu, tylko karta. Po prostu inna konwencja. Room service zamawiasz z dobowym wyprzedzeniem, bez tego się nie pojawi, ale dla mnie nie był to problem. Nikt się nie narzuca, wszystko odbywa się w porozumieniu z gościem. Ponadto - pokoje są wielkie i komfortowe. Łazienka przestronna, elegancka. Wygodne, przepastne łóżko, klimatyzacja. Wiele szaf i miejsc na rzeczy: komody, półki, szuflady. Doskonała organizacja przestrzeni. Wygodne fotele, stolik. W pokoju ekspres do parzenia kawy i herbaty - tutaj obsługa niczego gościowi nie żałuje. Możesz korzystać do woli i prosić o wkłady. W łazience dostępna suszarka, solidny zestaw przyzwoitych kosmetyków, zapas ręczników i papieru toaletowego. Hotel organizuje na życzenie transport z i do hotelu (oczywiście za solidną opłatą, ale w bardzo komfortowych warunkach).”

• „Super lokalizacja”

• „Lokalizacja, budynek, personel i czystość - SUPER”

• „Miałyśmy bardzo duży pokój (70 m.kw) z dużą częścią wypoczynkową, co było super komfortowe. Fantastyczny personel, bardzo sprawnie zrealizowano pranie mojego żakietu.”