2. Česko hodnocení hotelů
  3. Česko hodnocení hotelů
Pálava Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Garni pension U svatého Urbana Průměrné hodnocení: 10

„Úžasný a milý pan majitel, nádherné a čisté ubytování, skvělá snídaně určitě se rádi znovu vrátíme :-) .“

• Vinařství Herůfek Průměrné hodnocení: 10

„Krásné, klidné ubytování, bezvadní majitelé, snídaně bohaté - každý si vybere. Jako bonus výborné víno.“

• „Čistota přo příjezdu. Pokojík voněl. Koupelna už leccos pamatuje, ale i kolem silikonů to bylo zašlé jen minimálně. Blbuvzdorné instrukce k ubytování, vlastně bylo fuk, jak pozdě jsem večer dorazila. Oceňuji. Opravdu nejprve klíče od pokoje a pak parkování, nemusí být odemčený průchod a lezli byste přes bránu. Já poslechla, takže jsem.sousedy ušetřila, ale podle zvyrazměného písma v mailu soudím, že se to už mohlo stát 😁 Lokalita, byla jsem na kongresu v Galantu - 2 minuty chůze, luxus. Samotné centrum, takže i restaurace na večeři šly obejít pěšky. Dovolili mi nechat auto na parkovišti do 13.30 v den odjezdu, děkuju. Docela pohodlná postel.“

• Pension Crhan Průměrné hodnocení: 9

„Pan domaci, s manželkou i dcerou přijemni . Velka spokojenost . Doporučuji“

• Penzion Kardinal Průměrné hodnocení: 10

„Vkusně a luxusně zařízená kuchyňka s vlastní vinotékou. Krásně a čistě uklizený penzion a příjemná paní recepční.“

• Penzion Kratochvíl Průměrné hodnocení: 8

„Bazén byl skvělý.“

• Penzion Na Rozcestí Průměrné hodnocení: 10

„Bohaté snídaně, nově zrekonstruované pokoje, všude čisto a hlavně velmi příjemná obsluha.“

• Ubytování U dvou babiček Průměrné hodnocení: 10

„Krásná lokalita, příjemní majitelé.“

• Pension Zelený strom Průměrné hodnocení: 10

„Moc děkuji panu Ing. Trojanovi za skvělý servis, bezproblémovou domluvu a vynikající štrůdl ke snídani. Cítila jsem se jako doma. Zvuk zurčící vody a krásná zahrada byl velmi milý bonus“

• „Krásné a klidné prostředí. Skvělý personál, který se o nás po dobu pobytu skvěle staral. Bezproblémová komunikace. Vynikající, domácí jídlo. Využili jsme jak společenskou místnost na školení, jídelnu i venkovní posezení s grilem. Čisté, slunné pokoje.“