2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
  3. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
Pamporovo Ski Region Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Grand Monastery Apartments Scor din comentarii: 10

„Locatie super ok. Foarte aproape de partie si restaurante”

• Hotel Mursalitsa by HMG Scor din comentarii: 9

„masa, locația, personalul”

• Власовъ Scor din comentarii: 3

„Buna! Mi-a placut pozitionarea hotelului, in padure. Accesul la partie se face pe un drum forestier de aproximativ 200m, ce se poate parcurge pe jos, apoi se coboara pe partie inca vreo 300m pana la telescaun. Esti izolat de restul statiunii, asa ca daca vrei sa mananci la vreun restaurant sau sa cumperi ceva, esti obligat sa iei masina/taxi sau sa faci o plimbare de vreo 20min (cei 200m pe drum + 200m pe partie).”

• Hotel Orlovetz Scor din comentarii: 2

„Privelistea din camera”

• Kamena Pamporovo Scor din comentarii: 9

„Personal foarte amabil, camere spațioase, pat confortabil, sauna disponibila.”

• Apartments in Complex Grand Manastira Scor din comentarii: 9

„Dotări bune, localizarea, paturi confortabile, spațiu generos, șemineu”

• Evrika Forest Scor din comentarii: 10

„Confort, gazdele foarte amabile”

• Grand Hotel Murgavets Scor din comentarii: 9

„Hotel curat, in “centrul” statiunii (statiunea e un fel de Paltinis, intinsa pe mai multe drumuri “urcate” prin munte, fara a avea un centru bine definit), foarte cald (am dormit cu caloriferele inchise; noroc cu o recenzie pe care o citisemn anterior, in urma careia am decis sa-mi iau pijamale cu maneca scurta :) ). Recomand sa achizitionati masa in regim demipensiune (e cel mai comod, iar mancarea a fost 8/10); noi am platit 200 lei/seara pt. 2 adulti; copilul de 7 1/2 ani a mancat gratis.”

• „Zona frumoasa”

• MPM Family Hotel Merryan Scor din comentarii: 7

„Prețul si personalul. Nu aș mai reveni a doua oară!”

Cele mai bune 10 hoteluri din Pamporovo Ski Region