2. Ciper - komentarji o hotelih
  3. Ciper - komentarji o hotelih
regija Paphos Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Čudovite sobe s pogledom na bazen.”

• King's Hotel Ocena: 9

“Izjemno prijazno osebje, velika izbira hrane za zajtrk, čist bazen. Čiščenje sob in postiljanje postelj ter menjava brisač je bila vsak dan.”

• “Odlična lokacija, zelo prijazno osebje!”

• “Odlična izbira zajtrkov, lepa lokacija.”

• “Odlična lokacija, blizu morja, blizu centra, odlične povezave.”

• “Preprost hotel, oprema v sobah starejša, vendar zelo čisto. Hrana zelo okusna in na voljo res skozi cel dan, tudi sladoled. Kosilo in večerja raznolika (tematske večerje: ciprska, italijanska, mehiška, indonezijska,...), velika izbira pijače (pivo, vino, coctaili - tudi otroški). Odlična animacija za otroke in odrasle, predvsem zvečer - otroški disko, bingo ter vsak dan nekaj drugega (tradicionalni plesi, šov s papigami, gusarski večer, živa glasba, nagradne igre s kartami). Skupaj smo potovali dve družini z otroci starimi 2, 4, 9 in 11 let in nam je vsem bilo res všeč. Tudi bazen je za otroke super. Lep razgled na sončni zahod.”

• “Hotel je cca 2 km odaljen od promenade in centra mesta, do mesta urejena betonska pot ob obali , če se pelješ z avtom je tudi v centru takoj parkirni prostor,zajterk raznolik in bogat, vse je bilo zelo čisto. Lepo urejen bazen in zelenica ob plaži, sobe zelo prostorne, v bližini vse restavracije na razpolago tudi Kfc in mc.”

• “čistoča,obilni raznoliki obroki,vsi znajo angleško in so zelo prijazni,avtobus od hotela v vse smeri vsakih 10 minut”

• “Neverjetno. Že drugo leto zaporedoma za prvomajske praznike. Otroci zelo obožujejo tobogane in skupinski nogomet na umetni travi organiziran za vse goste hotela. Hrana je bila okusna in osebje se potrudi, da so gostje zadovoljni ter srečni. Sem mislil, da ne morem kaj novega doživeti in so me kot rednega gosta presenetili. Cenijo, da se gostje vračajo.”

• Pyramos Hotel Ocena: 7

“Personal”