2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
Mercantour National Park Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, duzy pokoj, wanna , lokalizacja, mila obsluga”

• „pokój był fajny i bardzo blisko galerii oraz tras narciarskich”

• „pomimo informacji że ręczniki i pościele są w cenie, w wiadomości od gospodarza zostałem poproszony o dopłatę s przypadku ich używania?!”

• Fontana de medge Ocena: 10

„Lokalizacja, bardzo blisko restauracji i sklepu, czysto, komfortowo.”

• „Wspaniałe miejsce na wypoczynek. Cudowne Alpy i przepiękne morze na Lazurowym Wybrzeżu. Czysto, komfortowo, polecam!”

• le mélèze Ocena: 6

„”

• „Wiedzieliśmy, że Studio ... będzie małym pomieszczeniem na 1-ym piętrze kamienicy i w sumie na 4 noce zaakceptowaliśmy jego ograniczenia. Aneks kuchenny był dobrze wyposażony I nie było większych problemów z przygotowaniem posiłków. Łóżko było bardzo wygodne i można było dobrze się wyspać po górskich wędrówkach.. Kabina prysznicowa też była wystarczająco duża. Miało nie być ręczników a spotkała nas miła niespodzianka, gdy weszliśmy do wnętrza - leżały one na łóżku. Lokalizacja kwatery bardzo dobra - blisko wyjść na kilka szlaków górskich - każdego z 3 dni pobytu wędrowaliśmy jednym z nich. Z parkowaniem samochodu nie było problemów - zawsze były miejsca przy ulicach blisko kwatery.”

• Location Pierre Ocena: 7

„Super gospodarze, ktoś po nad przyjechał na dworzec nas odebrać. Bezproblemowy kontakt. Cudowny widok i wspaniała posadzka na podłodze! W kuchni wszystko, czego trzeba, w łazience suszarka . Bardzo dobra lokalizacja.”