2. Италия отзиви за хотели
  3. Италия отзиви за хотели
Murgia National Park Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Il Belvedere Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно отношение, зашеметяваща гледка от терасата! Много чисто, закуската беше много разнообразна и вкусно!“

• Albergo Roma Оценка от отзивите: 8

„Много добра локация“

• Maison Paola Di Serio Оценка от отзивите: 9

„Много добро местоположение, не е шумно въпреки че е на улицата. Има хубава гледка до стаята. В близост са основните улици, които са подходящи за разходка. Обзавеждането е добро. Закуската се сервира в близост до стаята. На блок-маса е, има доста добър избор. Персоналът е мил и любезен, настаняването стана бързо.“

• via Grimm 5 Оценка от отзивите: 1

„Местоположението. На 15 минути от стария град, от гарата.“

• Hotel Sassi Оценка от отзивите: 10

„Хотелът е в стария град. Стаята беше в пещера, със страхотна гледка към катедралата. Беше чисто, с малка, но добре оборудвана баня. Персоналът е много любезен.Закуската беше богата. Мястото е впечатляващо, нищо общо с всички хотели, в които съм била.“

• Basiliani Hotel Оценка от отзивите: 10

„всичко, закуска превъзходна“

• Locanda Di San Martino Hotel & Thermae Romanae Оценка от отзивите: 10

„Хотелът е невероятен и определено надхвърли очакванията ми. Гледката беше прекрасна и почувствахме атмосферата на Матера. Стаята беше много уютна, топла. Планирам да го посетя със семейството си отново. Успях да се насладя и на спа-центъра, не го пропускайте!“

• Le stanze del Maestro Оценка от отзивите: 10

„Отношението на домакина! Лично ни качи в колата, обиколи старата част обясни ни и след това ни остави да обходим пеш! Борави прекрасно с гугъл преводач. Стаята е модерна и чиста. Няма нещо, което да липсва. Комплименти за нас и детето!“

• HOTEL MOSAICO Оценка от отзивите: 10

„Хотела е чист и светъл. Пперсонала е услужлив и позитивен. Стаите са големи, баните също, обзавеждането е достатъчно както и хубаво. Закуската е невероятно добра в сравнение с други места за настаняване в Италия!!!“

20-те най-добри хотела в Murgia National Park

въз основа на 35 897 отзива за хотели на Booking.com