2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Murgia National Park Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Caveoso Hotel Scor din comentarii: 8

„Locatia a fost excelenta. Patul confortabil. Micul dejun variat si indestulator, desi mi s-a parut ciudat sa anunti cate bucati, felii vrei din fiecare produs.”

• La terrazza sui sassi Scor din comentarii: 10

„Locația este lângă traseul turistic, iar panorama este excelenta .”

• Porta Maggiore Guest House Scor din comentarii: 10

„Comunicarea cu proprietarul si locatia a fost una cea mai buna pe care puteam sa o gasim.”

• Il Belvedere Scor din comentarii: 10

„Privelistea de pe terasa hotelului este exceptionala, micul dejun e foarte bun, personalul foarte amabil. Camera micuta dar curata, calduroasa (eu am fost la inceput de februarie)”

• Le Malve Cave Retreat Scor din comentarii: 10

„Pozitia excelentă, camera tradițională pentru acest oraș istoric, amenajată din piatră, cu sistem modern de eliminare a igrasiei.”

• Hotel San Domenico Al Piano Scor din comentarii: 9

„Un plus mai rar intalnit e faptul ca aerul conditionat functioneaza si in lipsa cardului si implicit, a oaspetilor in camera asa ca la fiecare intoarcere ne intampina o atmosfera placuta si racoroasa. Locatie centrala, situat in imediata apropiere de Piazza Vittorio Veneto. Micul dejun este complex, foarte diversificat in special pe parte de fructe si deserturi. Curatenie impecabila si personal extrem de amabil.”

• Le Malve Cave Retreat Scor din comentarii: 7

„Foarte aproape de atractiile orasului.”

• Caveoso Hotel Scor din comentarii: 9

„Locația și atmosfera creata.”

Cele mai bune 20 hoteluri din Murgia National Park