Park Narodowy dello Stelvio Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Ostello Alpino Ocena: 10

„Wszystko jak na najwyższym poziomie!!! Czysciutko. Miło. Klimatycznie. Obsługa przemiła pomocną i uśmiechnięta!!! Śniadanko extra.”

• Casa Li Roina Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja. Na nartach z domu i pod dom. Blisko sklepy o restauracje. Obszerne i komfortowe pokoje. Bardzo czysto. Wszystko co potrzebne było na wyposażeniu.”

• „Obsługa hotelu miła i uprzejma. Pokój czysty. Dobry widok na góry z balkonu.”

• „Super. Przemiła obsługa.”

• Hotel Primula Ocena: 10

„Duże ładne pokoje, piękna miejscowość gorąco polecam”

• „Ciekawie połączone balkony sąsiadujących pokojów, umożliwiające obejrzenie gór wokół hotelu. Świetne warunki lokalowe, z grzejącym kaloryferem (po zmoknięciu na moto) i czysto. Bardzo zaangażowana pani z obsługi hotelu, która po godzinach pracy kuchni zorganizowała nam kolację. Serdecznie polecam🙂”

• „Ładny wystrój dobre śniadania”

• Hotel La Tea Ocena: 9

„Cudowny ośrodek położony zaraz przy wyciągu. Bardzo miła obsługa, która bardzo dobrze pokaże wszystkie możliwości w okolicy.”

• „Obsługa bardzo uczynna, klimat hotelu, byłam zachwycona życzliwością kelnerów i ich dobrą pamięcią, miałam urodziny, wracając w ten dzień wieczorem, dodałam podarek od recepcjjonisty, to był bardzo miły gest.”

• Hotel 2000 Ocena: 9

„Pięknie położony hotel z prywatnym parkingiem i sklepem na przeciwko hotelu. Smaczne jedzenie”