2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Stelvio National Park Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Bait da Jembro Scor din comentarii: 10

„Totul a fost foarte bine , raport calitate / pret , excelent,gazdele foarte primitoare Cu alte cuvinte totul a fost minunat. Langa pensiune este o pista de ATV uri pe gheata iar in apropiere este un restaurant l~100 m , cu mancare foarte buna si preturi decente”

• Cronox Mini Apartments Scor din comentarii: 8

„Un apartament minunat, situat foarte aproape de centrul stațiunii și chiar lângă stația de bus dacă alegi să mergi cu el la pârtie. Peste toate am avut o priveliște de milioane către Mottolino. Apartamentul este foarte spațios pentru două persoane, frumos amenajat și utilat cu absolut tot ce ai nevoie, până și mașina de spălat vase. Pat foarte confortabil. Apartament foarte călduros. Se primesc capsule pentru mașina de spălat vase și detergent de vase. Pe proprietari nu i-am întâlnit, dar personalul a fost de nota 10. Mâncarea de la cronox este foarte bună, chiar o recomand iar prețurile de la restaurant sunt foarte accesibile. Cu siguranță ne vom întoarce și vom recomanda apartamentul!”

• Bait Ables Scor din comentarii: 9

„O proprietate cu un spațiu generos pt o familie cu doi copii situată într-o zonă liniștită foarte aproape de centru și de ski lift.”

• „Tot”

• Chalet Teola Scor din comentarii: 7

„Priveliște, liniște apropiere de motolino. Au fost draguti si suportivi.”

• Stella Alpina - Happy Rentals Scor din comentarii: 10

„Locatie excelenta,apartament confortabil , calduros si cu toate dotarile necesare. In apropiere este o statie de autobuz iar centrul orasului este la cateva minute de mers pe jos. Oameni primitori si de ajutor. Totul a fost excelent”

• Casa Marisa Scor din comentarii: 9

„Locație f. bună . Baie modernă. Bucătărie ok se poate și mai bine !”

• Casa Rosalba Scor din comentarii: 10

„Locația, așezare”

• Casa Le Rondini Scor din comentarii: 10

„Gazda, Eliggio , este un om excepțional!! El personal ne a gătit micul dejun în fiecare zi și cu produse de foarte bună calitate!.Este ff amabil si placut! Cazarea a fost frumoasa și curata și abia așteptăm să mai mergem acolo!”

• Baita Renzo Scor din comentarii: 9

„Locatia”