2. Francie hodnocení hotelů
  3. Pays de la Loire hodnocení hotelů
Pays de la Loire Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Akena Nantes Atlantis Zénith Průměrné hodnocení: 9

„Příjemný personál, dobrá snídaně, bezplatné parkování v areálu hotelu.“

• Campanile Nantes Centre - Saint Jacques Průměrné hodnocení: 9

„Výborná lokalita, zastávka autobusu před hotelem, linka vedla přímo do centra města. Snídaně výborná, velký vyber ze sladkého pečiva, každý den byly připraveny míchaná vajíčka, čerstvé pečivo a naprosto vynikající výběr ze sýrů. Káva výborná. Dokonalá snídaně.“

• Campanile Nantes Centre - Saint Jacques Průměrné hodnocení: 9

„Skvělá dostupnost z letiště, autobus 38 za 1,80€. Do centra bus 4. Vynikající snídaně. Pokoj byl zařízen jednoduše a účelně, vše čisté, uklizené.“

• Château de la Voirie - Chambres d'hôtes Průměrné hodnocení: 10

„Pobyt vysoce předčil naše očekávání, měli jsme se opravdu jako na zámku.“

• B&B HOTEL Nantes Centre Průměrné hodnocení: 6

„Blízko historického centra“

• Campanile Nantes ~ Rezé Aéroport Průměrné hodnocení: 7

„Pohodlné, čisté“

• L'Hôtel Průměrné hodnocení: 8

„Jednoduchý, starší, ale pro turistu vyhovující hotel ve výborném místě města. Nedaleko nádraží i zastávky autobusu z letiště (Airport bus), vynikající restaurace (La Loco) spolu s dalšími za rohem, historická část města přes klidnou ulici. Dobrá snídaně, ochotný personál.“

• Quick Palace Nantes La Beaujoire Průměrné hodnocení: 8

„Klidné místo v blízkosti stadionu Pohodlné matrace i povlečení Každý den úklid pokoje a výměna ručníků“

• „Parkování vedle hotelu zdarma,g hotel u ponorkových domů,což nám vyhovovalo,přes náměstí supermarket. Pokoj veliký,čistý,pohodlná postel,v noci klid,snídaně hotelová klasika- dostatečný výběr pro každého, personál usměvavý a ochotný,spokojenost“

• „Pohodlná postel“