2. Francie hodnocení hotelů
  3. Pays de la Loire hodnocení penzionů a B&B
Pays de la Loire Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• „Velký pokoj, nová sprcha a toaleta.“

• Chambres au calme chez l'habitant Průměrné hodnocení: 10

„Pěkné a čisté, klidné místo, vše v naprostém pořádku včetně bezpečného parkování.“

• „Zvolili jsme toto ubytování pro blízkost k moři a zároveň pro přespání na cestě do Bretaně. Snídaně byla přátelská a dobrá, Pokoj jednoduchý, posezení venku, výhled ale nebyl.“

• Les Hirondelles de la villa des roses Průměrné hodnocení: 10

„Perfektné raňajky, ochota domácich, čistota, blízkosť centra, internet...“

• L'Auberge de la Forêt Průměrné hodnocení: 4

„Klidné prostředí“

• L'Escale, chambres chez l'habitant Průměrné hodnocení: 10

„Za dobu, co jezdím do Francie, absolutně nejlepší ubytování. Krásné prostředí, vybavení, milí a vstřícní majitelé, tiché a klidné místo. Škoda, že jsem tam měla čas strávit jen 1 noc. 100% doporučuji. / Absolutely the best accommodation during the time I've been going to France. Beautiful environment, equipment, kind and helpful owners, quiet and peaceful place. It's a pity that I only had time to spend there 1 night. 100% recommend.“

• „Ubytování bylo skvělé, měli jsme tichý pokoj, snídaně byla skvělá, francouzská i kontinentální. Pokoj byl velmi pohodlný a plně vyhovující pro dva. Majitel doporučil skvělou místní restauraci a zamluvil nám i místa, rovněž doporučil nádherná místa k poznání okolí. Děkujeme. Merci.“

• Chambre d'hôte le Bois Joli Průměrné hodnocení: 10

„Pratelsky pristup hostitelu“

• L'eden naturiste spas Průměrné hodnocení: 10

„Všecko super“

• Le Mans bienvenue Průměrné hodnocení: 7

„Čistota, pohodlne postele a výhled do zahrady. V noci klid bez aut. Krásné připravena snídaně. Čistá koupelna.“