2. Comentarii despre hoteluri în Iordania
  3. Comentarii despre hoteluri în Iordania
Petra Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Petra Corner Hotel Scor din comentarii: 9

„Locația a fost super aproape de centru și de întrarea la Petra”

• Sunset Hotel Scor din comentarii: 9

„Ne-a depășit așteptările, raport calitate preț foarte bună, loc de parcare la proprietate, angajați sociabili care ne-au oferit informațiile necesare, supermarket la parter”

• Petra Sella Hotel Scor din comentarii: 10

„Baieti de la receptie erau foarte amabil si foarte prietenos, te a ajuta peste asteptari. Personel de nota 10. Camera confortabile, larga, foarte curata, vedere spectaculoasa, locatie excelenta.”

• Silk Road Hotel Scor din comentarii: 10

„Amplasare buna , la 5 min de intrare in PETRA,curatenie”

• The Stunning View Scor din comentarii: 6

„Pozitia sa zicem..dar așa și asa”

• Petra Plaza Hotel Scor din comentarii: 10

„Gazde foarte prietenoase , ne-au ajutat cu informații despre turul de a doua zi de la Petra”

• Petra Wassaif Camp Scor din comentarii: 9

„Locația este superbă! Merită vizitată zona, în special Wassaif Camp.”

• Petra Town Check-Inn Scor din comentarii: 9

„Poziția a fost foarte bună cu multe magazine, restaurante în jur, acces facil, parcare publica în apropiere. Recepționerul foarte ok.”

• Anbat Midtown Hotel Scor din comentarii: 8

„Localizat foarte bine, personal super amabil.”

• Petra Premium Hotel Scor din comentarii: 10

„Cel mai bun hotel la care am stat în saptamna petrecuta în Iordania. Este un hotel de 3 stele, dar curățenia și ospitalitatea au fost mai bune decât în hoteluri de 4 stele din Amman. Este deschis de curând și totul este nou. Se afla poziționat foarte aproape de centrul localității, de restaurante și de intrarea în Petra. Lenjeria, salteaua și pernele sunt de bună calitate, am dormit foarte bine. Micul dejun gustos și suficient. Eram întrebați de seara la ce ora dorim micul dejun și eram sunați cu 5 minute înainte ca masa sa fie gata. In camera spatioasa am avut frigider, papuci, apa și fierbător pentru a face ceai. Exista parcare proprie la subsolul hotelului. Ahmad și colegul lui, nu i-am reținut numele, au făcut tot posibilul sa ne simțim ca acasă. Am avut chiar o problema cu masina in parcarea de la Petra, am sunat la receptie si au venit sa ne ajute. Am primit atentii dulci din partea hotelului în fiecare zi și suveniruri la plecare. Cred ca raportul calitate/preț este cel mai bun din Wadi Musa și recomand sa va cazați aici dacă veniți sa vizitați Petra.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Petra