Pieria Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Genialna lokalizacja, bardzo smaczne posiłki, uprzejmy i pomocny personel. 100% pozytywnie, na pewno kiedyś wrócimy.”

• Hotel Akrogiali Ocena: 9

„Obiekt posiada bezpośredni dostęp do piaszczystej plaży wraz z infrastrukturą towarzyszącą - barem plażowym. parasolami i leżakami. Ponieważ byliśmy w maju było tam bardzo mało gości. Śniadanie obfite i urozmaicone. Dania dodatkowe dobrze przyrządzone. Obsługa miła i zaangażowana. Polecam i chętnie będę wracać.”

• Hotel Zefyros Ocena: 10

„okolica , czystosc i miły personel”

• Tropicana Ocena: 4

„Bardzo miły personel dbający o nasze potrzeby. Lokalizacja bardzo blisko plaży.”

• Korali Hotel Ocena: 10

„Śniadanie w formie bufetu - bardzo duży wybór pieczywa, wędlin i innych dodatków. Dla każdego coś dobrego. Lokalizacja tuż przy plaży, ale nie w gwarnym centrum. Bardzo miła obsługa.”

• Hotel Olympion Ocena: 8

„Bliskosc do centrum miasta, wspanialy widok z balkonu na Olimp. Było czysto i spokojnie.”

• Olympos Beach Ocena: 6

„Plusem obiektu jest jego usytuowanie, niedaleko morza z bogatą infrastrukturą restauracyjną. Oferuje naprawdę niewiele ale też ma niską cenę.”

• Hotel Lefkes Ocena: 9

„Na jedną noc ok. Blisko morza, fajny widok, bardzo mili właściciele. Było sympatycznie.”

• Hotel Morfeas Ocena: 10

„Super gospodarze, pomocni I bardzo cierpliwi, wspaniała Pani od wszystkiego, która dbała o nasz pokój i żołądki, smaczne śniadania i kawa. Blisko do plaży, centrum, wewnętrzny parking, Budynek wyposażony w windę, co pomaga przy ciężkim bagażu. Super wygodne i duże łóżko.”

• „Cisza i spokój w maju. Brak tłumów .”