Pindus National Park Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• 19.40 Luxury Guesthouse Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το δωμάτιο ήταν άνετο,καθαρό και ντιζαϊνάτο. Το πρωινό ερχότανε σε δίσκο στο δωμάτιο την ώρα που επιλέξαμε. Το κρεβάτι μεγάλο,άνετο και με πολύ αναπαυτικό στρώμα.Το προσωπικό χαμογελαστό κ εξυπηρετικό. Η τοποθεσία βολική προς Ζαγοροχώρια και Γιάννενα. Σαν χωριό βέβαια δεν έχει κάτι να προσφέρει,ούτε είναι γραφικό, αλλά είναι σε καλό σημείο για μετακινήσεις. Πολύ καλή επιλογή διαμονής!»

• Ξενοδοχείο Λαδιάς Βαθμολογία σχολίων: 7

«Εξαιρετική η τοποθεσία, είναι σε κεντρικό χωριό για κάποιον που θέλει να έχει μια βάση και να γυρίσει τα Ζαγοροχώρια. Ωραίο ξενοδοχείο, παραδοσιακό, σε κεντρικό σημείο. Άνετο κρεβάτι και ζεστό δωμάτιο, όπως επίσης και πολύ καθαρό. Το πρωινό ήταν καλό, ένα βασικό πρωινό ξενοδοχείου. Μου άρεσε επίσης το οτι το μπάνιο είχε ντουλαπάκι, οπότε μπορούσαν να τοποθετηθούν πράγματα εκεί όπως τα καλλυντικά, χωρίς να τα βάζω συνεχώς στη βαλίτσα και χωρίς να φοβάμαι οτι θα βραχούν.»

• Archontiko Metsovou Luxury Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Δε χρειάζεται να πούμε και πολλά για το κατάλυμα και τους ιδιοκτήτες. Αρχοντικό και στο όνομα και στην πράξη. Ειδικά η θέα όταν παίρνετε το πρωινό σας θα σας αποζημιώσει και με το παραπάνω. Ευχαριστούμε όλο το προσωπικό για την υπέροχη διαμονή που μας χάρισαν. Από το ξενοδοχείο μπορείτε μέσα σε λίγα λεπτά να βρεθείτε στο κέντρο του χωριού και να δείτε όλα τα σημεία ενδιαφέροντος. Εύχομαι να το επισκεφτούμε ξανά. Γιώργο και Δήμητρα συνεχίστε έτσι. Μπράβο!»

• Ξενοδοχείο Μπιτούνη Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καθαρό δωμάτιο και χώροι ξενοδοχείου. Καλή τοποθεσία. Άριστη εξυπηρέτηση από το προσωπικό. Θα το ξαναπροτιμούσα σίγουρα.»

• Αίθριο Βαθμολογία σχολίων: 10

«Απίστευτος ζεστός χώρος,ζεστή φιλοξενία σε ένα πολύ όμορφο γραφικό χωριουδάκι που σε κάνει να φύγεις μακριά από την καθημερινότητα.Το παιδί στη άφιξη μας έκανε να νοιώσουμε άνετα και μας βοήθησε με κάθε μας απορία.Θα ξανά πάμε σίγουρα και εννοείται θα το προτείνουμε και σε φίλους και γνωστούς μας να το επισκεφθούν. Ήταν όλα τέλεια!!!»

• Ξενοδοχείο Ροδοβόλι Βαθμολογία σχολίων: 9

«Καθαρό και όμορφο ξενοδοχείο. Αρκετά προσεγμένο. Το μπάνιο ήταν πεντακάθαρο και τα στρώματα καινούργια και άνετα.»

• Κωνσταντίνου & Ελένης Βαθμολογία σχολίων: 10

«Αγαπητή Κυρία Σταθούλα. Μια υπέροχη σύμπτωση μας οδήγησε στο Μονοδένδρι. Η φιλοξενία σας είναι απαράμιλλη, το κέικ υπέροχο και οι σπιτικές μαρμελάδες εξαιρετικές. Σας ευχαριστούμε που μας δώσατε να γνωρίσουμε τη Μελίνα και τον Κέβιν. Σε κάθε περίπτωση, ο χρόνος ήταν πολύ μικρός. Οπότε σας ευχαριστώ πολύ και πάλι. Και: Σίγουρα θα ταξιδέψουμε εδώ τουλάχιστον για άλλη μια φορά.»

• Hotel Machalas Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχοι άνθρωποι, φιλικότατοι, με διάθεση να μας εξυπηρετήσουν, να μας προτείνουν μέρη να επισκεφθούμε. Απέναντι ακριβώς λειτουργεί ταβέρνα από τους ίδιους που έχει πεντανόστιμο φαγητό. Εύκολα προσβάσιμο πάρκινγκ που αφήνεις το αμάξι σου, δύο βήματα από το δωμάτιο σου. Τέλος, το πρωινό πλούσιο και γευστικότατο με σπιτικές μαρμελάδες και ψωμί, τα οποία φτιάχνουν οι ίδιοι και φαίνεται αυτό!»

• Hotel Olympic Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό και ωραίο πρωινό»

• Ξενώνας Κερασιές Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία είναι εξαιρετική, όπως επίσης και η φιλοξενία και εν γένει συμπεριφορά του προσωπικού.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Pindus National Park

βάσει 27.533 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com