2. Comentarii despre hoteluri în Spania
Pirineo Catalán Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Restaurant Pessets & SPA Scor din comentarii: 6

„Dintre tot esta be”

• Hotel Fonfreda Scor din comentarii: 10

„Mic dejun abundent , variat si delicios”

• RVHotels Condes del Pallars Scor din comentarii: 8

„Calitate-preț”

• Parador de Vielha Scor din comentarii: 10

„Am avut un sfarsit de saptamana minunat. Afara, multa zapada, personalul foarte amabil, la spa timp suficient de relaxare. Vom reveni.”

• Hotel Segle XX Scor din comentarii: 8

„Hotel curat și liniștit. Amplasat central. Camera, lenjeria de pat si prosoapele foarte curate. Parcare la proprietate.”

• Hotelet de Betlan Scor din comentarii: 8

„Locația și personalul amabil !”

• Hotel Snö Beret Scor din comentarii: 10

„Poziția, liniștea, căldură, curățenia, avea cada. Micu dejun. Priveliștea către munte”

• Hotel Prats Scor din comentarii: 8

„Hotel amplasat pe malul râului. O priveliste foarte frumoasa de pe geamul camerei. Lenjerie curata. Parcare in curtea hotelului. Personalul a fost foarte amabil.”

• Hotel Delavall Scor din comentarii: 9

„Hotel amplasat in centrul orașului. Peste drum de el este parcare gratuita. Curatenie in camera si baie. Lenjeria si prosoapele curate. Oras foarte frumos Vielha.”

• Hotel Nice Scor din comentarii: 8

„Hotel amplasat central. Curatenie în hotel și în camere. Prosoape și lenjeria de pat, impecabile. M-am bucurat ca a fost foarte cald in camera, fiind luna decembrie. Am luat cina în restaurantul hotelului, unde am găsit o mâncare foarte gustoasa și am băut un vin rosu sec foarte bun. Locuri de parcare erau lângă proprietate. Mi-a plăcut atmosfera orașului, pregătit pentru sarbatorile de iarnă.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Pirineo Catalán