3. Primorsko-Goranska županija – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Primorsko-Goranska županija Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Spędziliśmy tutaj bardzo przyjemny czas. Pokój bardzo czysty, dostęp do aneksu kuchennego, dobrze zaopatrzonego. Niczego Nam nie brakowało. Właściciele bardzo pomocni, na każde pytanie byli w stanie odpowiedzieć i chętni do pomocy w każdym momencie. Sam obiekt spacerkiem blisko centrum i morza. Polecamy z całego serca. 😉”

• Eko Eko Ocena: 10

„Wspaniałe miejsce. Mega czysto, blisko wszędzie. Zamknięte podwórko - ważna informacja dla MOTOCYKLISTÓW:) Przemili Państwo właściciele, którzy poczekali na nas z kluczami, mimo że nasz wyjazd się opóźnił. Kiedyś na pewno tu wrócimy. Polecam wszystkim wypić kawę z tego pięknego tarasu :) To co widzicie na zdjęciach w ofercie, takie jest w rzeczywistości. Dziękujemy za pobyt ❤️”

• Daška Apartmani Ocena: 10

„Blisko wszędzie, mili gospodarze - nienarzucający się. Cisza, spokój. Na pewno wrócimy ;)”

• „Duży, przestronny apartament. Piękny widok z tarasu, blisko do restauracji,piekarni, plaży, promenady. Wyposażona kuchnia”

• Apartmani Kozala Ocena: 9

„Bardzo Wygodny apartament. Doskonale wyposażone. Wszystkie udogodnienia pozwalające na bardzo wygodny pobyt. Przywitał nas właściciel który zaproponował wiele udogodnień. Wskazał bardzo dobrą restaurację. Zaproponował kilka możliwości zamówienia jedzenia. Bardzo Serdeczny człowiek - perfekcyjna komunikacja. Fajne spokojne miejsce.”

• Bella Vista Ocena: 10

„Znakomicie wyposażone mieszkanie, czyste i przestronne. Miało wszystko czego potrzeba. Miła i pomocna właścicielka. Mega polecam.”

• Apartments Milena Ocena: 10

„Dom i jego otoczenie przepiękny, apartament w środku bardzo ładny, czysty, przytulny. Właściciele mili i sympatyczni, na koniec dostaliśmy bukiet lawendy a córki lawendowe pamiątki. Okolica spokojna. Do plaż Jert i Mocca około 15 min spacerm prowadzi piękna szutrowa droga, jest również plaża mniejsza, spokojniejsza bliżej apartamentu. Widok z naszego balkonu wspaniały, oczywiście na morze i góry.”

• Apartman Vanja Ocena: 10

„Apartament godny polecenia. Czysto, jest wszystko czego potrzeba. Dobre miejsce na krótki pobyt. Samodzielne łatwe zameldowanie . Świetny kontakt z właścicielem:) pozdrawiamy”

• Apartman Osha Ocena: 10

„Lokalizacja.”

• „Bardzo komfortowo urządzony domek, nowocześnie i z kompletnym wyposażeniem. Urzeka położenie wśród zieleni i bliskość rewelacyjnych dwupoziomowych basenów. Do ładnej plaży wystarczy zaledwie krótki spacer.”