2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Primorsko-Goranska županija
Primorsko-Goranska županija Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Lily apartment Scor din comentarii: 10

„Totul, 2 bai, perfect.”

• Mali Stan Opatija Scor din comentarii: 10

„A fost superb !👌”

• Holiday Home Michael Scor din comentarii: 10

„Locul este minunat,căsuța de vacanță are de toate,gazdele foarte amabile și dacă aveai nevoie de ceva te ajutau foarte rapid,o să revenim cu cea mai mare plăcere.”

• Villa Burra Scor din comentarii: 10

„Alles wa super ok.”

• Apartment Opatija My Dream Scor din comentarii: 9

„Apartamentul este foarte frumos, cu o priveliste minunata, intr-o zona retrasa, linistita. Este complet utilat, amenajat cu bun gust si cu lucruri de calitate. Gazda este o doamna amabila si dornica sa te ajute cu tot ce ai nevoie. Internetul este foarte bun. Locatia are parcare privata.”

• Apartman Sevilya Scor din comentarii: 10

„Mi.a plăcut ca era aproape de plaja.”

• Luxury Apartments Sail 1, 2 & 3 Scor din comentarii: 10

„Foarte buna locatia,in centru ,aproape de toate. Parcarea Delta ,care este la 5 minute foarte utila.”

• Apartmani Memories I Scor din comentarii: 10

„Apartament frumos, curat, aproape de plaja, liniște.”

• Crni mačak Scor din comentarii: 10

„Apartamentul a fost curat, complet utilat si dotat. Curtea este o oaza de liniste si relaxare. M-as intoarce oricand la aceasta locatie.”

• „Punctul forte al acestei cazari este categoric privelistea. Am stat o singura noapte si am fost foarte multumiti. Am fost cazati la etaj in camera tripla. Casa este amplasata pe varful unui deal intr-o zona foarte linistita cu case imprejur.”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Primorsko-Goranska županija

pe baza a 313.607 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com