2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Primorsko-Goranska županija
Primorsko-Goranska županija Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Apartment Porto Baross Scor din comentarii: 6

„Nimic”

• Aparthouse Penelope Scor din comentarii: 10

„Totul! Propietari de toată stima! Când am ajuns la propietate am primit un apartament mult mai bun decat cel pe care l-am Rezervat, dacă cautati un loc pentru relax aici aveti nr1 cel mai bun! Gazde de ajutor la orice dilema! Sezlonguri plaja etc toate la propietate..Mulțumim inca o data gazdei!”

• Apartman Ribarić Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este decomandat, compus din doua dormitoare și un living cu chicineta și dotat cu tot ce este necesar. Gazdele foarte ospitaliere au răspuns favorabil la solicitările noastre. Locație aproape de principalele locuri de interes: plajă, clubul de tenis, centrul Mali Losinj, hipermarket Konzum și Lidl. Parcare gratuită, wifi foarte bun.”

• Mario City Center Rooms Scor din comentarii: 10

„Amplasarea Gazda a fost foarte amabila”

• Apartment Nera Scor din comentarii: 10

„Apartament foarte bine dotat, nu au fost uitate cele mai mici detalii. Proprietar foarte amabil, oferă toate informațiile necesare, tot sprijinul. Mulțumesc mult !”

• Apartments Villa Nora Scor din comentarii: 10

„Locația excelentă. Curată. În bucătărie erau toate necesare. Parcare privată în garaj - fără poartă, dar la umbră. Gazda amabilă.”

• Apartments Dora Scor din comentarii: 8

„Locația frumoasă!Curățenie .terasa cu flori unde puteai să stai dimineață în liniște să bei cafeaua și o priveliște minunată unde puteai vedea marea!”

• Apartment Miranda Scor din comentarii: 8

„Apartamentul foarte spațios, doamna de la agenție foarte amabila și receptiva la nevoile noastre. Am petrecut o vacanta de 5 zile absolut minunate. Apartamentul dotat cu absolut orice este necesar(am găsit pana și foarfea, ac, ata, baterii , produse de curățenie, vesela curata și întreținută ) . As reveni oricând în acest apartament.”

• Comfortable apartment near Opatija Scor din comentarii: 9

„O locație potrivită pentru familie. Apartamentul frumos decorat, curat. Până la plaja cea mai apropiată, cam 6-7 minute de mers cu mașina.”

• Villa Flora Scor din comentarii: 10

„Totul a fost in ordine. Proprietara prietenoasa și nu n-ea deranjat deloc . Superb 5 min de mers pana la plaja”