2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Primorsko-Goranska županija
Primorsko-Goranska županija Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Apartman Meghan Scor din comentarii: 10

„Apartamentul a fost foarte curat, dotat cu absolut tot ce am avut nevoie, iar vederea la mare ne-a incantat privirile dimineața de pe terasa spațioasă. Comunicarea cu proprietarul a fost foarte buna. Nu a lipsit absolut nimic. Ne-am simțit extraordinar, sperăm să revenim in anii următori. Recomandam cu mare încredere locația.”

• Apartments Casia Scor din comentarii: 10

„Locuința a fost curată cu tot strictul necesar! Noi ne-am simțit ca acasă și recomandăm cu încredere”

• Apartmani Vesna Scor din comentarii: 10

„Locatia foarte buna, la 15 minute de mers pe jos de centru si faleza. Loc de parcare acoperit in curte. Terasa are vedere la mare si gradina e superba, foarte bine intretinuta. Toate facilitatile necesare si curatenie. Raport pret-calitate excelent. Gazda foarte primitoare, ofera ajutor daca e nevoie. Hypermatketuri foarte aproape de locatie.”

• Apartman “Destiny” Scor din comentarii: 10

„Doamna proprietară foarte cumsecade. Am ajuns mai devreme de ora 16 când era check-inul,dar ne-a lăsat sa intram cu 2 ore mai devreme. Tot respectul pentru dânsa.”

• „Design-ul interior, curățenia absolută, atenția la detalii, bunăvoința proprietarei, exact pe gustul nostru în ceea ce privește cererea și oferta în arealul închirierii de imobile. Excelent, fără umbră de îndoială!”

• Apartman Lana Scor din comentarii: 10

„Era situata pe o srtada foarte linistita si aproape de plaja. Fiind sfarsit de sezon pe plaja erau foarte putine persoane, am stat in liniste si ne-am reincarcat bateriile 😁.”

• Downtown Apartment Helena Scor din comentarii: 10

„TOTUL A FOST EXCEPTIONAL!!!”

• Villa Beller New Scor din comentarii: 10

„Superb apartamentul foarte frumos curat foarte bine utilat. Doamnele de la recepție foarte amabile.”

• Apartment Paola Scor din comentarii: 10

„Apartament superb, spațios, curat, locație excelentă, gazda deosebit de amabilă.”

• Apartment Ana M Scor din comentarii: 9

„Aproape de plajă.”