2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Primorsko-Goranska županija - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Primorsko-Goranska županija Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apartman Sul Mare Priemerné hodnotenie: 7

„blizkost mora“

• SLAVANTE RESIDENCE Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie splnilo naše očakávanie, bolo čisté a príjemné. Našli sme v ňom všetko, čo sme potrebovali. Postele boli pohodlné. Kuchyňa v apartmáne je dobre vybavená. Terasa je s výhľadom na more. Možno by sme uvítali nejaké tenké deky, lebo sme na nej sedeli do neskorých nočných hodín, ale to už sme asi veľmi rozmaznané :-). Lokalita je výborná. V blízkosti sú dve pláže Glavanovo a Sabličevo. Oproti apartmánu je zastávka autobusu, nákupné centrum TOWER s potravinami Interspar a rôznymi druhmi obchodov, neďaleko je predajňa LIDL. Veľmi sa nám páčilo a radi sa sem kedykoľvek vrátime.“

• Studio apartman Priemerné hodnotenie: 9

„Pekné prostredie, milá pani majiteľka vybavenie kľud krásne more.“

• Apartmani Janja Priemerné hodnotenie: 10

„apartman zodpoveda foto, komunikacia cez manazera priatelska, toto miesto pozname roky a tak sa radi vraciame, je to priestranny byt, dobra vybava - malicko uz treba nejake kuchynske nacinie vymenit, inak vybava perfekt, cistucke, vonavucke ako vzdy, ranne ci vecerne sedenie na teraske, blizko do centra uz z akej strany na 5-10min., isto sa zase vratime“

• Studio apartman Noa Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovne bolo krásne čisté, úžasný výhľad takže s lokalitou sme boli veľmi spokojní, majiteľka veľmi milá a na apartmáne nás čakalo malé prekvapenie vo potešilo :) Parkovanie v okoli nie je žiaden problém.“

• „apartman zodpoveda foto, prijemna komunikacia s majitelom, dobre vybavenie hlavne kuchyne, nadherny vyhlad z terasky, tiche prostredie, viac na okraji centra, par ulicami - schodami nizsie sa dostat az na plaz, ulicou vyssie sa dostat k obchodaku, popri plazi vedie dlha prechadka az do centra, je to miesto pre ludi co radi su v pohybe a viac chodia,“

• Apartments Adriatic Priemerné hodnotenie: 10

„Čisté a pohodlné ubytovanie, more je blízko, ľahké parkovanie“

• Josipa Priemerné hodnotenie: 10

„Súkromie“

• Magic Sunrise Suite Priemerné hodnotenie: 10

„Vybavenosť, čistota apartmánu a skvelá poloha“

• Apartments ORSIC Priemerné hodnotenie: 10

„Vybavenie, čistota, hostitelia, terasa…všetko ok.“