3. Апулія: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Апулія Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• B&B Dalla Nonna Оцінка за відгуками: 10

“Я дуже прискіпливий, але це справді чудове місце. Особливо за ці кошти. З іншого боку Італії це були жахливі отелі такої самої вартості. Тут дуже чисто, гарно, дрібні деталі інтер'єру та атмосфера. Я номер затишний, великий, чистий. Ванна кімната чудова. Сніданок буде в метрі від моря:)“

• Atipico B&B Оцінка за відгуками: 10

“Нам все сподобалося. Не було жодних зауважень.“

• Trulli Family - Trulli&Cummerse Оцінка за відгуками: 10

“Нам все сподобалося. Не було жодних зауважень.“

• Casa dei Ruscelli Оцінка за відгуками: 9

“Ми прилетіли в Барі пізно вночі,хазяйка чекала на нас.Дякуємо.Розташування недалеко від центру міста“

• WePuglia - Vista Cattedrale Оцінка за відгуками: 10

“Вигідне розташування: близько до магазинів, ресторанів. Чистий номер, трьох ярусний номер, наявність посуду і всього, що вам буде потрібно. Тераса на якій можна рано випити чашку кави, а у вечері після довгого дня келих вина. Вигляд на собор - неймовірний😍 Апартамент, який вартий своєї ціни. Ввічливий персонал. Компанія WePuglia також надає послуги з трансферу, організовує виїзди в міся де роблять місцеве вино, оливкові сади та інше...запитайте у них про це🙂 Thanks Mara, everything was great ♥️“

• Domus Nikolai Оцінка за відгуками: 10

“Було зручно і головне чисто. Не дивлячись, що поруч вокзал, в номері було тихо і комфортно вночі. Також нас ждав сніданок і завжди свіжа питна вода. Персонал дуже привітний і ввічливий.“

• B&B LA STORIA Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось, приїхали ми вночі , нас о 2й ночі зустріли, запропонували таксі, що в сумі всім хто їде в Барі буде просто необхідно😅в апартаменті чисто, є засоби гігієни ,водичка, кондиціонер і в загалом все для зручного проживання😍 Дуже близько до центру, що є супер зручно не користуватися міським транспортом.“

• Gatto Bianco le Dimore Оцінка за відгуками: 10

“Близько до станції. Зручно дістатись пішки вночі. Чисто, було все необхідне. Самостійне заселення та виселення теж дуже зручне.“

• Bari LandLord 71 - SELF CHECK IN Оцінка за відгуками: 10

“В центрі міста з гарним краєвидом!“

• Carlito's Way 234 Оцінка за відгуками: 10

“Свіжий ремонт . Все чисто , розміщення чудове , близько вокзал і недалеко центр . Тихий район , все поруч . На кухні є все , кава вода молоко пластівці , посуд . Дуже приємні власники які дуже піклуються про своїх гостей . Обовʼязково приїдемо ще“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Апулія

на основі 653 703 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com