3. Апулія: відгуки про помешкання для відпустки
Апулія Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• BETEL HOUSE - Bari Central Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Все!“

• Casa Tridente - Meravigliosa villa sul mare Оцінка за відгуками: 10

“Розташування прекрасне! Краще не можна уявити )) чудовий вигляд на море і пляж через дорогу👌пісок і кришталево чиста вода неймовірного кольору😍 Рекомендую!“

• Liberty Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Мені дуже сподобалось перебування в Liberty Apartment . Неймовірно хороший власник . Поселив нас в ночі за це йому дякую . Скинув неймовірну піцерії. Помешкання мені дуже сподобалось . Було тихо та спокійно . Обовязково повернусь ще 🥰“

• Civico 5 Оцінка за відгуками: 10

“розташування, інтерʼєр, уважний господар“

• Donna Anna Оцінка за відгуками: 10

“Чудова квартира. Дуже світла та чиста. В самому центрі. Все необхідне є для проживання“

• Residence Lori Оцінка за відгуками: 9

“Все сподобалося: місце розташування, поруч з історичним центром, але зовсім тихо, є всі зручності, велика тераса, господиня дуже турботлива, залишила нам їжу та воду) Якщо будемо ще в Бріндізі, то зупинимося тут.“

• BlueSun Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Все необхідне було в номері, до пляжу не далеко. Номер мені дійсно сподобався. Не пошкодуєте“

• Regina del Porto Оцінка за відгуками: 10

“Це була чудова квартира! Дуже чиста, простора, з неймовірним видом з вікна! Дуже привітний господар! У квартирі були всі можливі зручності. Чудовий сніданок( солодощі, сок, кава чай) . Ми багато подорожуємо, але в перше бачили таке чисте мешкання, за що дуже дякуємо власнику! Ми рекомендуємо це помешкання! З великою радістю повернемося туди знову!“

• Dimora Nalu Оцінка за відгуками: 9

“Зручне розташування, чиста квартира. На кухні все необхідне. Зручний матрас. Дуже приємна господар. Можна залишити речі після виїзду.“

• Loft Porta Sud Civ.33 Оцінка за відгуками: 10

“Для мене важлива чистота і тут це було чудово. Чисті рушники, чиста постіль, все приємно пахло кондиціонером для білизни. Окремо дякуємо за воду, каву, чай, круасани та печиво.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Апулія

на основі 493 991 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com