2. Comentarii despre hoteluri în Vietnam
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Quang Nam
Quang Nam Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Homestay May Trang Scor din comentarii: 10

„Locație foarte bine poziționată, gazda deschisă și de ajutor, ne-a dat o hartă a zonei unde a marcat locația cazării( in caz că ne rătăcim) și câteva puncte de atracție ( de unde se poate lua barcuta, unde e cea mai bună mâncare, ne-a recomandat anumite feluri de mâncare). Wifi foarte bun, in frigider apa mica/ mare , suc, bere , toate la preturi ok, nu preturile din orașul vechi.”

• HOI AN HEART LODGE Scor din comentarii: 9

„Hotelul era amplasat intr-o zona apropiata centrului vechi,pe o strada paralela cu strazile principale,ceea ce era foarte bine pentru ca era destul de multa liniste. Este administrat de o familie care este implicata ca toata activitatea sa decurga excelent. La sosire ni s-au dat toate detaliile necesare,de la locuri frecventate de localnici unde sa mancam ieftin si foarte gustos,pana la organizarea excursiilor. La micul dejun puteai sa alegi din cateva lucruri predefinite si am incercat in cele 3 zile mai multe variante si toate au fost foarte bune. Camera era spatioasa si destul de curata. Baia necesita putine schimbari,in special la recipientii pentru sapun/gel de dus/sampon.”

• Green Tea Villa Scor din comentarii: 10

„Liniste si o stamisfera placuta data de personal. Poti lua gratis de la locatie biciclete pentru plimbare.”

• „Locatie cu vedere la mare, foarte aproape de port. Gazda este foarte primitoare si ti recomanda ce activitati poti face pe insula, mancarea excelenta. Recomand cu incredere!”

• HOIANIAN CENTRAL VILLA Scor din comentarii: 1

„Acești oameni fac tot posibilul să nu poți posta un review pe booking. Când sunt siguri că înțelegi modul în care vor sa te plaseze in camere prost cotate, fac tot posibilul sa insele. Din fericire, bookings mi-a redat dreptul la reviews cu toate că ei declaraseră anulată cazarea mea. Ciudat, in 15 ani nu am întâlnit așa ceva.”

• May's House Hoi An Scor din comentarii: 7

„Locatia. Nu am putut sa ne cazam la ei pentru ca a fost o eroare cu rezervarea si erau full. In schimb ne-au trimis la un alt hotel langa ei si ne-au pastrat micul dejun. S-au preocupat de noi.”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Quang Nam

pe baza a 40.157 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com