2. Италия отзиви за хотели
  3. Италия отзиви за хотели
Ravenna Area Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Casa Alberoni Оценка от отзивите: 10

„Топ локация. Домакинът е вежлив, изключително изчерпателна информация поднася. Пълни удобства. Уютно, чисто. Има възможност за паркиране на улицата. Забележителностите са на кратко пешеходно разстояние. Подходящ е предимно за семейство.“

• AL MARE Оценка от отзивите: 5

„Близо до плаж. Близо до Равена. Магазини наблизо.“

• Residence Hotel Amalfi Оценка от отзивите: 10

„Всичко ни хареса.Първо шефът на хотела много ни помогна със всичко .Бяхме много очаровани от това семейство . Стаята беше уникално чиста и ремонтирана. Камериерка сменява кърпите на 2 дни ослужлива и приятна Камериерка. Плажът на 1 мин от хотела.Просто нямам никакви забележки. Уникално място и уникални шефове на хотела.Ще се върнем пак но за повече дни Благодаря ви за всичко Уникални сте.“

• Altum Villare Apartments Оценка от отзивите: 10

„Това беше жилище, което изглежда по добре на живо, отколкото на снимки. Всичко беше ново. Нищо не ни липсваше. Непосредствено под апартамента имаше сладкарница с прекрасно италианско кафе. В близост имаше магазин за плодове и зеленчуци, аптека и кабинка за минерална вода. Жилището е свело и много добре обзаведено. Имаше къде да се паркира свободно. Ако не Ви притеснява, че последния автобус на градския транспорт е до 19:20, горещо препоръчвам този апартамент.“

• Blu Marlin Residence con piscina Оценка от отзивите: 1

„Нищо“