3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Rethymno
Rethymno Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Psaropoula Scor din comentarii: 10

„Locația, priveliștea, accesul facil la plaja.”

• Costas Inn Scor din comentarii: 8

„Patul mare si confortabil, presiunea foarte buna la dus, mic dejun ok (raportat la pretul platit). Locatia foarte frumoasa”

• Psaropoula Scor din comentarii: 9

„Locația superba cu view la mare, la 3 minute de plaja. Ai taverna lor la parter, poți cobori oricând sa mănânci și au mâncare gustoasă .”

• Philikon Luxury Suites Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este situat in Centru vechi, pe o straduta linistita, Este aproape de taverne si magazine.F confortabil, ne-am simtit ca acasa.Arata exact ca in prezentare, mobila noua, vesela si aparatura la bucatarie, 2 bai , AC in fiecare camera....bonus de bun venit fructe si o sticla de vin. Am fost incantati de sejur si daca vom avea ocazia sigur vom reveni ...Felicitari !”

• Psaropoula Scor din comentarii: 10

„Mic dejun f bun. Mancarea la taverna pensiunii a fost super. Atmosfera foarte placuta--afacere de familie --oamenii astia nu sunt lacomi--sunt amabilli ,placuti, ospitalieri. clar te fac sa ti doresti sa revii cu drag. Privelistea de pe balcon, e spectaculoasa---esti deasupra marii ,pe malul ei......si totul la un pret rezonabil-mancare cazare etc. Apa imbuteliata gratis , plicuri de cafea , ceai, lapte , zahar la discretie , aer conditionat si frigider foarte bune, lenjeria si prosoapele impecabile, schimbate la doua zile,”

• Archontika Apartments Scor din comentarii: 10

„Totul a fost extraordinar.”

Cele mai bune 20 B&B şi hanuri din Rethymno

pe baza a 5.524 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com