2. Francie hodnocení hotelů
Rhône-Alps Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Chez les Michel Průměrné hodnocení: 10

„příjemné přijetí, vybavení pokoje“

• Maison d'hôtes Côté Saône Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování je v úžasné lokalitě - klidná a tichá čtvrť. Doslova za rohem je božské pekařství, s dokonalým pečivem a fantastickymi dortíky a koláči. Doprava do centra je jednoduchá a plynulá. Pan domácí poskytl orientační informace. Pokoje jsou čisté a pohodlné.“

• Chambre d'hôtes "LES CRETS" Průměrné hodnocení: 10

„Jednoduse uzasne, na cokoliv jsem mel chut, hostitel pripravil. Delikatni syry a sunka s vejci.“

• Le(s) Nichoir(s) Pusignieu Průměrné hodnocení: 9

„Krásný venkovský dům ve kterém jsme měli dva pokoje - klid, pohoda, zahrádka, psi, kočky - možnost využívat zázemí majitele - lednice, kuchyně, jídelna“

• Chambres d'hôtes de charme Douglas Průměrné hodnocení: 10

„Hostitel byl velice milý a přátelský. Ihned po příjezdu nám všechno ukázal a doporučil, kam se máme podívat. Ubytování je uprostřed malebné vesničky Samöens, která je opravdu krásná. Ve večerních hodinách to tam žije, každopádně v místě ubytování je naprostý klid. Od vleku na sjezdovku je to 1 km se spoustou parkovacích míst. Ubytování rozhodně doporučuji :)“

• Crêmerie Balmat Průměrné hodnocení: 10

„Chata blízko centra, chůzí cca 20 min. Parkování u ubytování zdarma. Krásný útulný pokojíček se samostatnou koupelnou a rychlovarnou konvicí. Paní hostitelka moc milá, denní stlaní postele a 1x výměna ručníků. Moc dobrá snídaně za 10€ na osobu. Možnost využít lyžárnu pro snowboardy. Regulování topení na pokoji.“

• Chambre privé entre Lyon et St Etienne Průměrné hodnocení: 10

„Super ubytování moc ochotný pan domácí výborná snídaně 👍👍👍“

• Le Bellini Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto vyjmečné ubytování. Majité jsou noblesní lidé s úžasnou ochotou a vstřícností. Zatím jsem v lepším ubytování nebyl. Vše do detailu perfektní. vynikající snídaně. Luxusní pokoje. Krásný balkon s výhledem. Kousek od centra v klidné lokalitě. Mohu jedině doporučit.“

• Chez sylvie et guy Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita a domácí pohodlí“