2. Brazílie hodnocení hotelů
  3. Rio de Janeiro State hodnocení ubytování k pronájmu
Rio de Janeiro State Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Rio Natureza apart 118 Průměrné hodnocení: 10

„Místo. Vstřícnost personálu.“

• #Apartamento aconchegante no Flamengo - RIO Průměrné hodnocení: 10

„Já vám to tedy napíšu tak, jak jsem to přesně vnímal. Máte nějakého kamaráda, který odjede někam na týden na výlet a řekne vám: Vezmi si můj byt, budeš tam bydlet a zároveň mě ho na týden pohlídáš. Tak přesně takto to vypadalo. Veškeré vybavení bylo takové, jako ho máte doma. Dokonce i koření, olej na vaření a všechno co potřebujete v kuchyni bylo k dispozici. Hamaka na houpání taky. Televize s Neflixem a YouTube taktéž. Sprchový gel, toaletní papír, ručníky, vše k dispozici. Tady se budete cítit jako doma, nebo jak jsem napsal u kamaráda "na hlídání". Klimatizace fungovala super, pohodlná postel a jídelní kout naprosto dostačující. Nic mě na ubytování nechybělo. Poloha hned vedle městského parku, kousek stanice metra i obchod s potravinami. Nedaleko pláž Flamengo a kousek k moři. Zamykání dveří pomocí kódu a nikdy se tak nestane, že ztratíte klíče, když žádné nemáte. Wifi po celou dobu naprosto spolehlivá. Pokud hledáte ubytování v Riu, tak jste ho právě našli. Nepotřebujete nic víc, jediná chyba bude, pokud toto ubytování bude obsazené a vy budete muset hledat něco jiného.“

• KITNET vila do Abraão Průměrné hodnocení: 9

„Hezký čistý pokoj, příjemná majitelka.“

• Férias em Copacabana Průměrné hodnocení: 6

„Blízko od Copacabana beach“

• „Nic“

• „Výborná lokalita přímo na metru, milý a ochotný majitel.“

• Copacabana Ampla Vista Mar Průměrné hodnocení: 9

„Výborná poloha s výhledem na Copacabanu. Hezké vybavení. Metro pár kroků.“

• „Lokalita Botafogo byla pro nás naprosto bezpečná. K plážím Copacabana a Ipenama to bylo pár minut taxíkem. Pláž Botafogo byla od ubytování kousek. Poblíž bylo plno obchodů, metro i autobus. Dům paní Marcia byl chráněn security službou 24 hodin denně. Cítili jsme se v jejím domě naprosto bezpečně. Byt byl útulný, krásně vybavený. Měli jsme 100% pohodlí. Bezvadná byla i terasa s výhledem na Krista. Všechny pokoje byly plně klimatizované. Prostě SUPER ubytování. Jedno z nejlepších, které jsme měli!“

• Meu Apartamento a 15min de Copacabana Průměrné hodnocení: 4

„Lokalita, cena, výhled z okna a 24h recepce.“

• „Moc hezký byt. U vchodových dveří do bytu je malý sejf na klíč od apartmánu, takže ho nemusíte nosit s sebou celý den, což mi přišlo super.“

gogbrazil