Riviera Ovest Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Arena Ocena: 10

„Polecam Hotel Arena!! Obsługa hotelu na najwyższym poziomie, pokoje czyste z możliwością codziennego sprzątania wymiany ręczników i dokładaniem papieru toaletowego, pyszne śniadania w formie bufetu, na parterze bar w którym tanio można się napić drinków, do plaży 3 minuty gdzie są na wyłączność klientów hotelowych są leżaki i parking przy hotelu za ogrodzeniem. Miejsce godne polecenia 10/10!!!”

• Hotel Christian Ocena: 9

„Lokalizacja”

• Hotel Sheila Ocena: 5

„Przestronny pokój, bliskość morza chociaż w kolejnej linii zabudowy. Apartament dobrze wyposażony w dwie łazienki, kuchnię chociaż wszystko to dość stare.”

• Hotel Canova Ocena: 10

„Czysto, blisko plaży.”

• Hotel Trovatore Ocena: 8

„Bardzo pomocny właściciel który udzielił nam wszystkich potrzebnych wskazówek, dokonał rezerwacji i w każdej chwili był do dyspozycji. Bardzo dba o komfort klienta. Pokój ze sporym balkonem na ulicę, morze 200m od hotelu. Hotel ma w cenie zarezerwowane laki na plaży i zniżki do pobliskich restauracji. Śniadanie typowe, można się najeść. Parking przy hotelu-auta parkuje obsługa.”

• Hotel Derby S Ocena: 10

„Wszystko było super! Przyjechaliśmy przejazdem, ale na pewno wrócimy na pobyt. Piękna plaża dwa kroki od hotelu.”

• Hotel Palm Beach Ocena: 10

„Prywatny parking i basen Pyszne śniadania Blisko do plaży”

• „Śniadanie dobre. Lokalizacja również”

• Hotel My Fair Ocena: 10

„Lokalizacja”

• „Piękne baseny,super lokalizacja.”