2. Bugarska: recenzije hotela
  3. Bugarska: recenzije hotela
Rhodope Mountains Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• „Hotel je izvrstan,sve je na nivou od apartmana u kojem smo boravili do Spa sadržaja.Kupanje u topilima na svežem vazduhu pod okriljem borove šume je izuzetan užitak.Hrana u restoranu je izuzetno kvalitetna,raznovrsna,posebno bih pohvalila kvalitetne suhomesnate proizvode,ukusne sireve neobičnih kombinacija sa voćem.Za večeru nude izbor od pet predjela,glavnih jela sa prilogom i tri vrste kolača.Sve od ponuđenog spada u vrhunsku gastronomiju sačinjeno od kvalitetnih komada mesa i povrća.Pored toga na raspolaganju je bogat švedski sto sa velikim izborom pršuta,sireva,salata,hladnih salata kao i peciva.Čistoća je na visokom nivou,posteljina se menja svaki drugi dan,peškira u Spa sekciji na slobodnom raspolaganju,dobar izbor Spa sadržaja i masaža.Osoblje ljubazno i nenametljivo.Zaista smo oduševljeni boravkom u ovom hotelu pogotovo što imamo sina u invalidskim kolicima tako da smo imali maximalan ugođaj i tretman u tom pogledu.Ponovo bi boravili u ovom izvrsnom hotelu ako se cene ne budu drastično promenile u sledećoj sezoni.”

• Hotel Panorama Velingrad Prosječna ocjena: 9

„polozaj hotela,suma,cist vazduh”