2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre hoteluri în Franţa
Ruta viticolă Alsacia Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hôtel Turenne Scor din comentarii: 10

„Hotelul foarte curat, aproape de Mica Venezie, câteva minute pe jos. Micul dejun a fost foarte gustos și variat, cafeaua a fost foarte bună. Personalul foarte drăguț și de ajutor. Camera mare și curata, patul confortabil. Wi Fi ok. Garajul subteran (contra cost) a fost de mare ajutor. Recomand acest hotel.”

• Hotel Saint-Martin Scor din comentarii: 10

„Foarte frumos! Decorat specific, curat, micul dejun variat. Situat in centrul orasului. Am avut o camera cu balcon cu flori. Un sejur reușit! Ne-am simțit foarte bine!”

• PAUL & PIA - Welcome Home Hotel Scor din comentarii: 10

„Ne-a plăcut foarte mult această cazare! Personalul este foarte amabil. Am putut să lăsăm bagajele atât înainte de check in, cât și după check out, iar camera pentru bagaje este foarte sigură și frumos amenajată. Mic dejun bogat și foarte bun. A fost curat și liniște, atât în cameră, cât și la recepție. Atât camera, cât și recepția sunt amenajate cu bun gust, colorate și arată foarte frumos. Wi-fi gratuit și merge foarte bine. Ca și amplasare, este aproape de centru, de gară, fix în fața hotelului este un supermarket, iar prețurile sunt ok. Sunt și restaurante în zonă. Este situat într-o zonă sigură și curată. Am beneficiat de fier de călcat când am avut nevoie. Ne-am simțit foarte bine și o să revenim cu mare drag! Vă mulțumim frumos! 😍”

• Greet Hotel Colmar Scor din comentarii: 10

„Amplasarea la 15 minute de mers de centrul istoric, curățenia, amabilitatea personalului, parcarea. Mic dejun excelent. Noi am optat pentru demipensiune , iar mâncarea a fost foarte bună.”

• Colmar Hotel Scor din comentarii: 10

„Personal foarte amabil, curățenia, micul dejun excepțional. As reveni cu drag oricând”

• ibis Budget Colmar Centre Gare Scor din comentarii: 6

„Locația”

• „Curățenia din hotel; prețul rezonabil (63 euro/noapte) corespunzător serviciilor oferite; nu departe de centrul orașului; spatii comerciale nu departe de hotel; parcare încăpătoare și inclusa in pret;personalul de nota 10”

• Hotel Primo Colmar Centre Scor din comentarii: 9

„Localizarea, confortul, parcare”

• hotelF1 Colmar Parc des Expositions Scor din comentarii: 8

„Raport calitate pret foarte bun. Autobuzul nr.7 pana la statia Statuia Libertatii. Curat.”

• Comfort Hotel Expo Colmar Scor din comentarii: 8

„Hotelul este drăguț, genul B&B, micul dejun foarte bun, variat, chiar și pentru copii mici au câteva produse. Personalul foarte amabil, curățenie se făcea zilnic.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Ruta viticolă Alsacia