2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
Rovinj Riviera Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Apartment Beba Scor din comentarii: 10

„Alles”

• Maistra Select Villas Rubin Resort Scor din comentarii: 8

„Locatia, curatenia, plaja, croaziera la Venetia”

• Maistra Select Amarin Resort Scor din comentarii: 10

„Resortul este minunat, cu tot ce ai nevoie, curat, mâncarea foarte bună, iar personalul amabil si prompt la dorințele noastre.”

• Blubini Heritage House Scor din comentarii: 10

„O poziție excelenta a proprietații, o zona foarte frumoasa a orașului vechi, liniste, bun gust.”

• Vila Dolores Scor din comentarii: 10

„Camera nu a fost foarte mare, dar a fost curată. Baia de asemenea curată si spațioasă. Am avut balcon, frigider, seif și aer condiționat. Parcarea este un mare plus, chiar lângă vilă și gratis. Proprietara vilei deși nu vorbește engleză sau germana, a fost foarte drăguța cu noi. In fiecare zi, când eram plecați la plaja sau in oraș, ea venea si ne aducea hârtie igienica sau ce mai aveam nevoie in camera. După vreo 3 zile ne-a schimbat si prosoapele cu altele curate. Am apreciat asta! Zona unde este vila este foarte liniștita si faceți cam 20 minute pe jos pana la plaja Cuvi. Pana in centrul Rovin 30 minute de mers lejer pe jos.”

• Lone Hotel by Maistra Collection Scor din comentarii: 10

„Locatia este intr-o zona linistita, cu posibilitatea de a alege plaja, piscina, parcul natural pentru relaxare, odihna, plimbare. Mic dejun la superlativ, varietatea acoperind orice pretentii. Recomand atat pentru familii cu copii, cat si pentru adulti sau tineri care aleg o vacanta pentru liniste si relaxare.”

• Maistra Select Family Hotel Amarin Scor din comentarii: 10

„Recomand cu drag, totul a fost excelent, curățenie, zona de spa este superbă, mâncarea foarte gustoasă și diversificată, inclusiv mâncare pentru bebeluși, locuri de joacă pentru copii, panorama minunată! Ideal pentru a petrece timpul cu familia!”

• „Totul de nota 10! Curatenie .. personal prietenos si implicat sa te ajute…. Camera spatioasa si curata… mic dejun fabulos si acolo personalul de nota 10! Restaurantele lor sunt foarte bune .piscina ingrijita si servirea buna… ma voi intoarce cu mare drag la ei! Va multumim pentru ospitalitate !”

• Maistra Select Amarin Resort Scor din comentarii: 9

„Conditiile si marea.”