2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Rugia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Spędziliśmy przepiekny tydzień w otoczeniu cudownego.morskiego i słonecznego klimatu.Hotel położony przy pieknej promenadzie...Sam hotel może nie tak nowoczesny.ale bardzo wygodny.jedzonko-wyśmienite a i w samym hotelu nie brak atrakcji..Personel bardzo pomocny i przyjazny...Parking płatny-ale autko bezpieczne i w naszym przypadku .wcale nie używane...ponieważ do pobliskich miejsvowosci-jak Sellin...czy Sasnitz dojeżdżają autobusy-wszystko z sobą cudnie skomunikowane.Gorąco polecam wakacje w Binz i na całej wyspie.”

• „stosunek jakości do ceny . wszystko się zgadzało. polecam na 2-3 noce jako baza wypadkowa.”

• Hotel Am Markt Ocena: 10

„Czystość i uprzejmość personelu”

• „Śniadania bardzo dobre.”

• Hotel Nautilus Ocena: 10

„Rewelacyjna restauracja”

• „Lokalizacja, klimat, serdeczność gospodarzy”

• „Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu, bardzo dobra obsługa, smaczne posiłki.”

• Parkhotel Rügen Ocena: 10

„Bardzo miła I profesjonalna obsługa. Czysto i bardzo przyjemnie. Duża i wygodna łazienka. Pyszne śniadanie i pyszne dania w restauracji i duże porcje. Świetne miejsce.”

• „Bardzo przyjemny hotel i spokojne miejsce na wypoczynek. Świetna lokalizacja. Profesjonalna i uprzejma obsługa.”

• „Czystość, bardzo dobre śniadania,blisko atrakcji”