2. Австрия отзиви за хотели
  3. Залцбург отзиви за ваканционни имоти
Залцбург Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Praga Apartments & Restaurant Zell am See-Kaprun Оценка от отзивите: 2

„nice Place and the view was nice“

• Cozy Nest Оценка от отзивите: 9

„Чудесно място с паркомясто. Спалните бяха малко странно разположени, но за една вечер не беше проблем. Апартамента беше чист.“

• „Бяхме 3 семейства в три отделни апартамента с по една спалня. Всичко беше супер. Стаите са чисти с големи бани оборудвани с вана на разположение. Анита беше много любезна и отговори на всичките ни въпроси и нужди. Общата дневна с оборудвана кухня е голям плюс и ни беше много удобна за вечерни събирания.Хижата е разположена в близост до множество ски курорти, някои от които световно известни. Всеки ден от престоя ни карахме ски на различно място. Благодарим от сърце!“

• Haus Koller Оценка от отзивите: 10

„Всичко в Хаус Колер е на ниво. Леглата са много удобни, гледката от терасата спира дъха. Цялата къща е изключително чиста. Личи си, че хигиената е на много високо ниво. Банята е достатъчно голяма. Закуската също е много добра. Андреа се погрижи нищо да не ни липсва и направи престоят ни незабравим. Ще се върнем отново!!“

• Sigl-Luxuria Оценка от отзивите: 8

„отлична локация, с автобусна спирка пред сградата, пешеходно разстояние до ски -лифта комфортен апартамент, добре обзаведен“

• numa I Maximilian Оценка от отзивите: 10

„Нямаше включена закуска.“

• M4 Appartements Оценка от отзивите: 10

„Много мили собственици винаги готови да помогнат. Много чисто и уютно. Благодарим за приятната почивка при Вас.“

• Apartments Oberkofler Оценка от отзивите: 10

„Чисто, ново, модерно, дизайнерски обзаведено и много удобно. Отзивчиви и любезни домакини.“

• Alpen Appartements Оценка от отзивите: 10

„Всичко. Добро място, топло, чисто, обзаведено, с добра гледка и добри стопани! Има място а паркиране. Има и къде да се разхождате. Прекрасно“

• Haus Elisabeth Оценка от отзивите: 9

„Апартаментът беше много удобен за двама и има всичко необходимо за пълноценен престой. Банята е малка, но функционална. Беше топло и чисто. Подходящо място за паркиране. Ски-зоните са на удобно разстояние.“

30-те най-добри ваканционни имота в Залцбург

въз основа на 240 225 отзива за ваканционни имоти на Booking.com