2. Comentarii despre hoteluri în Italia
San Teodoro Coast Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Onda Marina Scor din comentarii: 10

„Localizarea, amabilitatea personalului.”

• Les Chambres Au Centre Scor din comentarii: 8

„camera curata si frumoasa, mobilier aproape nou. Proprietarul amabil.”

• Le Canne Apt 1 Scor din comentarii: 9

„Locatia este aproape de plaja La Cinta (maxim 10 minute de mers pe jos), cat si de centrul San Teodoro (15 minute de mers pe jos). Apartamentul este perfect pentru 4 adulti si maxim 2 copii mici. Langa apartament se gasesc un restaurant, precum si un mic supermarket.”

• Terradimare Resort&Spa Scor din comentarii: 9

„Nu am optat pentru mic dejun. Locatia f buna.”

• Hotel Sandalyon Scor din comentarii: 10

„Hotelul este chiar lângă plaja Cala Luna in San Teodoro . Ne-au placut micul dejun și cina servita pe terasa foarte frumoasa, atenția personalului, suportul oferit de d na Nicoleta. Prosoapele sunt schimbate in fiecare zi, ceea ce este un mare plus.”

• Hotel Stella Marina Scor din comentarii: 10

„Locația hotelului este magnifica, la doar 3 minute de mers cu mașina de plaja La Cinta (una dintre cele mai frumoase plaje din Sardinia), la doar 1 minut de mers pe jos de animatul centru comercial (in fiecare seara se Închide circulația pentru autoturisme, acesta devenind pietonal-luna August). Camera este foarte curată, bine antifonată. Mic dejun bogat, numeroase opțiuni gluten free. Personalul excelent, cred ca a fost cel mai amabil personal pe care l-am întâlnit, in mod special Marco, Sadia și Helga. Recomand cu mare căldură!”

• Hotel Stella Marina Scor din comentarii: 10

„Păcat ca am fost doar o noapte!Cu siguranță revenim pt mai mult timp!”

• AMASEA Resort Scor din comentarii: 9

„Ne-au placut camerele care sunt curate si amenajate frumos. Mobilierul este nou. Ne-a placut, de asemenea, ca este totul inconjurat cu verdeata si flori foarte frumos ingrijite. Sezlongurile sunt un plus atat pt piscina, cat si pentru plaja. Exista prosoape pt plaja. In timpul zilei organizeaza turneu de volei si sesiuni de aerobic in apa si pe nisip. Plaja este curata, sezlongurile confortabile, nisipul bun. Apa nu are o culoare spectaculoasa, insa este limpede si curata.”

• Terre di gallura Scor din comentarii: 6

„Locația este drăguță cu multe plaje absolut superbe, în vecinătatea ei. Dar.... pentru accesul la aceste plaje ai neapărat nevoie de masina! Dacă nu dispui de masina, șederea la aceasta proprietare va fi o pierdere de timp și bani dati pe transportul in comun (care este destul de haotic, cu curse foarte rare).”

Cele mai bune 10 hoteluri din San Teodoro Coast