Santoryn Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Alexander Villas Ocena: 9

„To co było najpiękniejsze w tym miejscu to Cudowyny Widok na Caldere .Nie ma miejsca na Santorini z piękniejszym widokiem ;aż nie chciało się wychodzić z apartamentu;)Śniadanko codziennie świeżutkie przynoszone do pokoju do wyboru z karty ,na życzenia codziennie sprzątanie pokoju.Lokalizacja super-bardzo blisko Firy 20 min spacerekiem,kontakt tel. z personelem-Pedro ,który był pomocą w każdej sytuacji.serdecznie polecam to miejsce;)”

• „Lokalizacja rewelacyjna i basen”

• HOTEL MOHITERO Ocena: 10

„Wspaniała obsługa, czyste pokoje, super basen.”

• Hotel Lodos Ocena: 8

„W hotelu spędziliśmy trzy noce i spełnił nasze oczekiwania jako miejsce noclegowe, bo w zasadzie cały dzień byliśmy poza hotelem. Dostępny jest mały basen, blisko ulicy, przyjemny wietrzyk i zimnawa woda - w sam raz na krótką przerwę w czasie zwiedzania, zawsze były dostępne leżaki. Lokalizacja wspaniała, przystanki autobusowe od razu przy hotelu, jeden w kierunku Firy (choć warto się też przejść, bo to bardzo blisko), drugi w kierunku Kamari, Akrotiri, Megalochori, lotniska (może są jeszcze inne destynacje, ale z tych korzystaliśmy). Od razu przy przystanku jest super piekarnia z różnorodnymi wypiekami na słodko i wytrawnie, z pyszną kawą, do tego kanapki, sałatki, a wszystko w przystępnej cenie. Można w niej posiedzieć czekając na autobus lub po prostu pójść na śniadanie lub lunch. Tuż obok dobrze zaopatrzony market, kilka restauracyjek i wypożyczalni aut, quadów i skuterów. Przemiłe i pomocne Panie w recepcji, to warto podkreślić :) Dostępne kosmetyki łazienkowe, kapcie i ręczniki. Lodówka na wyposażeniu.”

• Santa Elena Ocena: 10

„Wszystko było świetne. Kameralny przytulny hotel w cichym miejscu.”

• Smaragdi Hotel Ocena: 10

„Wspaniały hotel, udało nam się spędzić tydzień w świetnej cenie w porównaniu do warunków. Bardzo zadbane miejsce, super basen, darmowe leżaki w restauracji na plaży nieopodal. Przede wszystkim przemiły i pomocny personel. Mogliśmy zostawić plecaki w dniu wymeldowania, ponieważ wracaliśmy późnym lotem, a także wziąć prysznic w ogólnodostępnej łazience.”

• „Przepiękny, nowy hotel z przemiłym personelem, pysznym jedzeniem i pięknym widokiem na morze. Pokój był bardzo czysty, codziennie sprzątany, a Pani sprzątajaca zawsze pytała czy czegos nam nie brakuje itd. Ponadto śniadanie było pyszne. Przy hotel i znajduje się dobrze zaopatrzony market i kilka restauracji. Po drugiej stronie mało ruchliwej ulicy znajduje się piękna, zadbana plaża. Świetna lokalizacja, wszędzie blisko. Gorąco polecam!”

• „Niesamowity widok z pokoju, dobre śniadania, wyjątkowy personel”

• Hotel Santorini Ocena: 9

„Lokalizacja jest świetna! Kilka minut do centrum i minuta na dworzec z którego można się dostać w każdą część wyspy. Wielkość pokoju była w porządku, dobrze że jest klimatyzacja.”

• „Bardzo dobra lokalizacja. Dobrze dzialajaca klimatyzacja. Duzym plusem lodowka w pokoju. Dobry kontakt z właścicielem, przez whatsap.”